fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 8033 to 8048 of 27249 Properties.

DOM
 
$795,000

1010 NE 138th St

North Miami FL, 33161
$795,000
-16.32%
3 beds
2 Baths
1,466 SF
$542/SF
61
IRONS MANOR HIGH PINE ADD
Built 1948
$795,000

3789 NE 167th St #42

North Miami Beach FL, 33160
$795,000
0%
3 beds
3 Baths
1,570 SF
$506/SF
62
Beach Club Villas 2
Built 1974
$794,990

18903 SW 317th Ter

Homestead FL, 33030
$794,990
0%
5 beds
4 Baths
n/a
n/a
277
HIGHLAND ESTATES
Built 2025
$794,900

141 E 16th St

Hialeah FL, 33010
$794,900
0%
5 beds
3 Baths
2,608 SF
$305/SF
25
TOWN OF HIALEAH 1 ADDN AM
Built 1949
$794,900

652 NW 133rd Dr

Plantation FL, 33325
$794,900
-0.51%
4 beds
3 Baths
2,622 SF
$303/SF
64
SAWGRASS PLANTATION
Built 1994
$794,500

6114 Yerba Buena Ct

Lake Worth FL, 33467
$794,500
0%
3 beds
3 Baths
2,118 SF
$375/SF
46
LANTANA FARMS PUD
Built 2020
$794,000

20301 SW 105th Ave

Cutler Bay FL, 33189
$794,000
0%
3 beds
2 Baths
1,943 SF
$409/SF
30
BENSON MANOR
Built 1963
$794,000

1800 N Bayshore Dr #2503

Miami FL, 33132
$794,000
-0.63%
2 beds
2 Baths
1,142 SF
$695/SF
75
1800 CLUB CONDO
Built 2007
$793,000

17333 SW 284th St

Homestead FL, 33030
$793,000
-0.86%
4 beds
3 Baths
n/a
n/a
249
REDLANDS COVE
Built 2004
$792,900

580 72nd St #905

Miami Beach FL, 33141
$792,900
-2.11%
1 beds
1 Baths
486 SF
$1,631/SF
167
72 PARK
Built 2025
$792,900

580 72nd St #1513

Miami Beach FL, 33141
$792,900
-2.11%
1 beds
1 Baths
466 SF
$1,702/SF
167
72 PARK
Built 2025
$791,531

2363 SE 30 ST

Homestead FL, 33035
$791,531
0%
5 beds
4 Baths
3,105 SF
$255/SF
54
Altamira Malaga Collection
Built 2026
$790,000

501 NE 31st St #3409

Miami FL, 33137
$790,000
0%
2 beds
2 Baths
944 SF
$837/SF
139
PARAISO BAYVIEWS
Built 2018
$790,000

353 Southfield St

Other City - In The State Of Florida FL, 34747
$790,000
0%
6 beds
7 Baths
n/a
n/a
125
Reunion West PH 4
Built 2020
$790,000

19707 Turnberry Way #20G

Aventura FL, 33180
$790,000
0%
2 beds
2 Baths
1,522 SF
$519/SF
93
Isle North Tower
Built 1979
$790,000

3101 SW 18th St

Miami FL, 33145
$790,000
0%
3 beds
2 Baths
1,163 SF
$679/SF
109
LYNDALE SECOND ADDITION
Built 1950