fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 8017 to 8032 of 27249 Properties.

DOM
 
$795,000

550 NE 5th St

Pompano Beach FL, 33060
$795,000
-7.45%
3 beds
2 Baths
1,855 SF
$429/SF
111
Old Pompano
Built 1978
$795,000

2353 SW 2nd St

Miami FL, 33135
$795,000
-8.61%
7 beds
4 Baths
2,887 SF
$275/SF
45
BOSCOBLE
Built 1968
$795,000

398 NE 5th St #1407

Miami FL, 33132
$795,000
0%
1 beds
1 Baths
442 SF
$1,799/SF
5
The Elser
Built 2022
$795,000

2454 Primrose Pl

Oakland Park FL, 33309
$795,000
0%
3 beds
3 Baths
2,143 SF
$371/SF
4
OAK TREE PROPERTY REDEVEL
Built 2022
$795,000

9832 SW 27th Ter

Miami FL, 33165
$795,000
-6.36%
5 beds
3 Baths
2,252 SF
$353/SF
128
LIZZY SUB SEC 2
Built 1974
$795,000

2940 NW 99th Pl

Doral FL, 33172
$795,000
0%
3 beds
3 Baths
1,934 SF
$411/SF
4
COSTA VERDE SEC 2
Built 1995
$795,000

10331 SW 164th Ct

Miami FL, 33196
$795,000
0%
5 beds
3 Baths
2,532 SF
$314/SF
8
FOREST LAKES ESTATES SEC
Built 1997
$795,000

10241 SW 128th Ave

Miami FL, 33186
$795,000
0%
4 beds
3 Baths
1,968 SF
$404/SF
39
FIRST ADDN TO CALUSA CLUB
Built 1976
$795,000

Miami FL, 33168
$795,000
0%
4 beds
2 Baths
2,135 SF
$372/SF
15
BISCAYNE GARDENS SEC E PA
Built 1950
$795,000

7901 SW 22nd St

Miami FL, 33155
$795,000
0%
3 beds
2 Baths
1,215 SF
$654/SF
177
MIRACLE MANOR 3RD ADDN
Built 1956
$795,000

14531 SW 160th Ct

Miami FL, 33196
$795,000
-1.85%
4 beds
2 Baths
1,908 SF
$417/SF
34
ROSEWAY SUB
Built 2000
$795,000

1240 Grant St

Hollywood FL, 33019
$795,000
0%
3 beds
3 Baths
2,163 SF
$368/SF
4
SAN MARINO VILLAGE
Built 1998
$795,000

1100 West Ave #916

Miami Beach FL, 33139
$795,000
0%
2 beds
2 Baths
1,088 SF
$731/SF
33
Mondrian Condo Hotel
Built 2008
$795,000

210 174th St #811

Sunny Isles Beach FL, 33160
$795,000
0%
2 beds
2 Baths
1,507 SF
$528/SF
11
WINSTON TOWERS 600 CONDO
Built 1981
$795,000

200 SE 19th St

Fort Lauderdale FL, 33316
$795,000
0%
3 beds
2 Baths
1,134 SF
$701/SF
5
CROISSANT PARK
Built 1968
$795,000

1331 Brickell Bay Dr #1504

Miami FL, 33131
$795,000
-6.42%
1 beds
1 Baths
895 SF
$888/SF
355
Jade Residences
Built 2004