fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7809 to 7824 of 27252 Properties.

DOM
 
$800,000

21325 SW 127th Ct

Miami FL, 33177
$800,000
0%
4 beds
4 Baths
2,591 SF
$309/SF
11
SIENA NORTH
Built 2022
$800,000

9224 Grand Canal Dr

Miami FL, 33174
$800,000
-5.33%
3 beds
2 Baths
1,927 SF
$415/SF
60
BIG FIVE HOMES
Built 1997
$800,000

15824 Cotswold Ct

Davie FL, 33331
$800,000
0%
4 beds
3 Baths
2,124 SF
$377/SF
117
Waverly Hundred
Built 1990
$800,000

18601 Belview Dr

Cutler Bay FL, 33157
$800,000
0%
3 beds
4 Baths
1,638 SF
$488/SF
9
BEL-AIRE SEC 1
Built 1958
$800,000

280 SW 167th Ave

Pembroke Pines FL, 33027
$800,000
0%
3 beds
3 Baths
2,076 SF
$385/SF
19
PEMBROKE SHORES
Built 1996
$800,000

15046 SW 148th Pl

Miami FL, 33196
$800,000
0%
4 beds
3 Baths
1,831 SF
$437/SF
9
RIVER BEND SEC 2
Built 1993
$800,000

3762 32nd AVE SE

Naples FL, 34117
$800,000
0%
4 beds
4 Baths
2,482 SF
$322/SF
58
GOLDEN GATE ESTATES
Built 2024
$800,000

10105 Brickhill Dr

Boca Raton FL, 33428
$800,000
-3.61%
4 beds
4 Baths
2,486 SF
$322/SF
27
Enclave at Boca Dunes
Built 2021
$800,000

244 Biscayne Blvd #3702

Miami FL, 33132
$800,000
0%
2 beds
2 Baths
1,203 SF
$665/SF
25
VIZCAYNE NORTH CONDO
Built 2008
$800,000

3470 E Coast Ave #H0904

Miami FL, 33137
$800,000
-4.76%
3 beds
2 Baths
1,242 SF
$644/SF
164
TWO MIDTOWN MIAMI CONDO
Built 2007
$800,000

104 SW 40th Ave

Miami FL, 33134
$800,000
-15.79%
3 beds
2 Baths
1,839 SF
$435/SF
319
STADLER GROVE
Built 1940
$800,000

1600 SW 1st Ave #707

Miami FL, 33129
$800,000
-5.88%
2 beds
3 Baths
1,119 SF
$715/SF
107
Le parc at Brickell Condo
Built 2016
$800,000

520 SW 11th Ave

Miami FL, 33130
$800,000
0%
3 beds
1 Baths
1,456 SF
$549/SF
551
LAWRENCE ESTATE LAND CO
Built 1935
$800,000

4010 S Ocean Dr #T3905

Hollywood FL, 33019
$800,000
0%
2 beds
2 Baths
1,044 SF
$766/SF
4
4010 SOUTH OCEAN
Built 2019
$800,000

3131 NE 7th Ave #3402

Miami FL, 33137
$800,000
-15.79%
1 beds
2 Baths
959 SF
$834/SF
860
ONE PARAISO
Built 2018
$800,000

4628 SW 129th Ave

Miramar FL, 33027
$800,000
-5.88%
6 beds
4 Baths
3,416 SF
$234/SF
75
SILVER FALLS
Built 2006