SEARCH LISTINGS
Showing 7745 to 7760 of 27252 Properties.
DOM
 
1000 Brickell Plz #3310
Miami FL, 33131
$814,000
0%
1 beds
2 Baths
839 SF
$970/SF
67
FLATIRON
Built 2019
6801 Collins Ave #818
Miami Beach FL, 33141
$814,000
-0.61%
2 beds
2 Baths
887 SF
$918/SF
263
Carillon Condominium
Built 2008
13282 SW 227th St
Miami FL, 33170
$813,000
0%
4 beds
3 Baths
2,070 SF
$393/SF
30
SOUTHERN COVE
Built 2022
1170 E Hallandale Beach Blvd #202
Hallandale Beach FL, 33009
$810,810
0%
1 beds
2 Baths
n/a
n/a
33
Hallandale Oasis
Built 2027
1420 NW 14th Ave #312
Miami FL, 33125
$810,100
0%
2 beds
2 Baths
n/a
n/a
452
River District 14
Built 2026
3180 S Ocean Dr #716
Hallandale Beach FL, 33009
$810,000
0%
2 beds
2 Baths
1,422 SF
$570/SF
370
PARKER DORADO
Built 1972
6553 SW 148th Pl
Miami FL, 33193
$810,000
-1.81%
5 beds
5 Baths
2,168 SF
$374/SF
264
WESTWIND LAKES SEC 2
Built 1983
15281 SW 153rd St
Miami FL, 33187
$810,000
-5.7%
3 beds
3 Baths
n/a
n/a
197
WEITZER SHAUNA MEADOWS SE
Built 1984
17555 Atlantic Blvd #707
Sunny Isles Beach FL, 33160
$810,000
0%
3 beds
2 Baths
1,447 SF
$560/SF
52
KING DAVID OF SUNNY ISLES
Built 2005
1905 N Ocean Blvd #8E
Fort Lauderdale FL, 33305
$810,000
-5.81%
2 beds
2 Baths
1,500 SF
$540/SF
124
SHORE CLUB
Built 1977
3650 N 36th Ave #2
Hollywood FL, 33021
$810,000
0%
3 beds
3 Baths
2,410 SF
$336/SF
33
Villa Residences
Built 1975
1100 S Miami Ave #2911
Miami FL, 33130
$810,000
0%
2 beds
2 Baths
1,195 SF
$678/SF
188
1100 MILLECENTO RESIDENCE
Built 2015
250 Sunny Isles Blvd #3-904
Sunny Isles Beach FL, 33160
$810,000
-12.43%
3 beds
2 Baths
1,458 SF
$556/SF
422
ST TROPEZ ON THE BAY III
Built 2010
16460 SW 30th Street
Miramar FL, 33027
$810,000
-4.71%
4 beds
3 Baths
2,707 SF
$299/SF
95
NORTH 29 ASSOC 171-1 B LOT
Built 2002
2701 SW 29th Ave
Miami FL, 33133
$810,000
-5.81%
2 beds
1 Baths
1,068 SF
$758/SF
191
SOUTH BAY EST
Built 1950
17081 SW 94th Way
Miami FL, 33196
$810,000
-2.41%
4 beds
4 Baths
2,640 SF
$307/SF
33
KENDALL COMMONS RESIDENTI
Built 2014