fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7729 to 7744 of 27253 Properties.

DOM
 
$815,000

15327 SW 55th Ter

Miami FL, 33185
$815,000
-1.21%
4 beds
2 Baths
2,060 SF
$396/SF
72
LAKES OF THE MEADOW SEC 4
Built 1988
$815,000

608 NW 25th St

Wilton Manors FL, 33311
$815,000
-8.01%
3 beds
2 Baths
1,780 SF
$458/SF
284
HILLBROOK
Built 1954
$815,000

1200 Brickell Bay Dr #1702

Miami FL, 33131
$815,000
0%
3 beds
2 Baths
1,232 SF
$662/SF
37
The Club
Built 2004
$815,000

520 Brickell Key Dr #A1615

Miami FL, 33131
$815,000
-4.12%
2 beds
3 Baths
1,377 SF
$592/SF
187
Brickell key one condo
Built 1982
$815,000

325 Calusa St 302

Key Largo FL, 33037
$815,000
-7.28%
2 beds
1 Baths
n/a
n/a
277
CALUSA CAMPGROUND
Built 2024
$815,000

5201 Jefferson St

Hollywood FL, 33021
$815,000
-6.86%
3 beds
2 Baths
1,958 SF
$416/SF
90
HOLLYWOOD HILLS SECOND AD
Built 1967
$815,000

2823 Poinciana Cir

Cooper City FL, 33026
$815,000
0%
4 beds
3 Baths
2,154 SF
$378/SF
20
ROCK CREEK PHASE TWO
Built 2004
$815,000

7903 NW 105th Ave

Doral FL, 33178
$815,000
1.88%
4 beds
4 Baths
2,020 SF
$403/SF
10
GRAND BAY SOUTH TOWNHOMES
Built 2017
$815,000

980 SW 171st Ter

Pembroke Pines FL, 33027
$815,000
0%
4 beds
3 Baths
2,469 SF
$330/SF
15
SESSA EIGHT
Built 2002
$815,000

3598 Yacht Club Dr #PH2

Aventura FL, 33180
$815,000
0%
3 beds
2 Baths
1,820 SF
$448/SF
109
HARBOR TOWERS
Built 1993
$815,000

7970 SW 198th St

Cutler Bay FL, 33189
$815,000
0%
3 beds
3 Baths
2,032 SF
$401/SF
20
SAGA BAY SEC 1 PT 6
Built 1989
$815,000

14633 SW 132nd Ave

Miami FL, 33186
$815,000
-2.98%
4 beds
3 Baths
2,399 SF
$340/SF
166
SILVER LAKES SEC 1 AMEND
Built 1998
$815,000

4825 SW 111th Ave

Miami FL, 33165
$815,000
0%
3 beds
2 Baths
1,635 SF
$498/SF
13
WESTWOOD LAKE 5TH ADDN
Built 1957
$815,000

4648 NW 83rd Ave

Doral FL, 33166
$815,000
-1.21%
3 beds
4 Baths
1,929 SF
$422/SF
20
DOWNTOWN DORAL SOUTH
Built 2021
$815,000

2831 N Ocean Blvd #602N

Fort Lauderdale FL, 33308
$815,000
-8.32%
2 beds
2 Baths
1,274 SF
$640/SF
362
SAPPHIRE
Built 2009
$815,000

1060 Brickell Ave #3601

Miami FL, 33131
$815,000
-1.81%
2 beds
3 Baths
1,368 SF
$596/SF
237
1060 BRICKELL CONDO
Built 2008