SEARCH LISTINGS
Showing 7473 to 7488 of 27254 Properties.
DOM
 
2821 SW 65th Ave
Miami FL, 33155
$849,000
-4.61%
4 beds
3 Baths
1,880 SF
$452/SF
98
CORAL VILLAS REV
Built 1973
5321 SW 89th Ct
Miami FL, 33165
$849,000
0%
3 beds
2 Baths
1,280 SF
$663/SF
117
SUN VALLEY ESTATES 1ST AD
Built 1959
20281 E Country Club Dr #2209
Aventura FL, 33180
$849,000
-5.67%
2 beds
3 Baths
1,560 SF
$544/SF
60
Hamptons West Condo
Built 1984
3802 NE 207th St #2604
Aventura FL, 33180
$849,000
0%
2 beds
3 Baths
2,240 SF
$379/SF
16
One Island Place
Built 1991
123 S Sewalls Point Rd
Sewalls Point FL, 34996
$849,000
-4.5%
3 beds
2 Baths
1,810 SF
$469/SF
104
PALM ROW
Built 1972
2067 S Ocean Dr #TH5
Hallandale Beach FL, 33009
$849,000
0%
3 beds
3 Baths
1,580 SF
$537/SF
135
2080 OCEAN DRIVE CONDO
Built 2002
2900 NE 7th Ave #3701
Miami FL, 33137
$849,000
-10.54%
2 beds
3 Baths
1,060 SF
$801/SF
104
BISCAYNE BEACH CONDO
Built 2017
31 SE 5th St #4021
Miami FL, 33131
$849,000
-22.82%
3 beds
3 Baths
1,513 SF
$561/SF
327
Brickell On The River
Built 2006
3000 Island Blvd #2404
Aventura FL, 33160
$849,000
0%
2 beds
2 Baths
1,607 SF
$528/SF
23
WILLIAMS ISLAND
Built 1989
3815 SW 125th Ave
Miami FL, 33175
$849,000
-2.97%
3 beds
2 Baths
1,461 SF
$581/SF
75
SOUTHERN ESTS 7TH ADDN SE
Built 1964
53 NW 68th St
Miami FL, 33150
$849,000
0%
3 beds
2 Baths
1,147 SF
$740/SF
2
EDISON HEIGHTS SEC D
Built 1948
5601 Collins Ave #825
Miami Beach FL, 33140
$849,000
0%
2 beds
2 Baths
1,460 SF
$582/SF
131
THE PAVILION CONDO
Built 1968
4111 S Ocean Dr #3108
Hollywood FL, 33019
$849,000
0%
2 beds
2 Baths
1,179 SF
$720/SF
584
4111 South Ocean Drive
Built 2017
2542 NE 16 Ave
Wilton Manors FL, 33305
$848,990
0%
3 beds
3 Baths
1,485 SF
$572/SF
54
Altessa At Wilton Manors
Built 2026
650 NE 32ND ST #4607
Miami FL, 33137
$848,888
0%
1 beds
2 Baths
898 SF
$945/SF
251
PARAISO BAY
Built 2018
1040 NW 185th Ave
Pembroke Pines FL, 33029
$848,100
0%
5 beds
3 Baths
3,155 SF
$269/SF
48
CHAPEL LAKE ESTATES
Built 1994