fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7441 to 7456 of 27255 Properties.

DOM
 
$849,000

210 174th St #1909

Sunny Isles Beach FL, 33160
$849,000
6.26%
3 beds
3 Baths
2,267 SF
$375/SF
118
Winston Towers 600
Built 1981
$849,000

225 Collins Ave #6J

Miami Beach FL, 33139
$849,000
-28.95%
1 beds
1 Baths
723 SF
$1,174/SF
163
Ocean Place Condominium
Built 2004
$849,000

1552 NW 135th Ave

Pembroke Pines FL, 33028
$849,000
-4.07%
4 beds
3 Baths
2,339 SF
$363/SF
131
PEMBROKE FALLS PHASE 2
Built 1998
$849,000

1100 S MIAMI AVE #3011

Miami FL, 33130
$849,000
0%
2 beds
2 Baths
1,195 SF
$710/SF
202
MILLECENTO
Built 2015
$849,000

45 SW 9th St #1808

Miami FL, 33130
$849,000
0%
2 beds
2 Baths
924 SF
$919/SF
33
BRICKELL HEIGHTS EAST
Built 2017
$849,000

2749 NE 10th Ave

Wilton Manors FL, 33334
$849,000
0%
3 beds
2 Baths
1,415 SF
$600/SF
31
AMADALE ADD
Built 1955
$849,000

121 NE 34th St #1607

Miami FL, 33137
$849,000
0%
2 beds
2 Baths
1,081 SF
$785/SF
30
Hyde Midtown
Built 2018
$849,000

31 NE 27th Dr

Wilton Manors FL, 33334
$849,000
0%
3 beds
2 Baths
1,248 SF
$680/SF
31
BABCO MANORS
Built 1956
$849,000

11223 Maritime Ct

Wellington FL, 33449
$849,000
-1.16%
4 beds
3 Baths
2,769 SF
$307/SF
120
ISLES AT WELLINGTON 2
Built 2003
$849,000

5300 Grant St

Hollywood FL, 33021
$849,000
-34.19%
6 beds
3 Baths
2,898 SF
$293/SF
85
HOLLYWOOD HILLS 1965
Built 1968
$849,000

1200 Brickell Bay Dr #1924

Miami FL, 33131
$849,000
0%
3 beds
2 Baths
1,232 SF
$689/SF
27
THE CLUB AT BRICKELL BAY
Built 2005
$849,000

11845 N 171st Ln N

Jupiter FL, 33478
$849,000
-29.25%
4 beds
2 Baths
2,554 SF
$332/SF
1030
Acreage & Unrec
Built 1992
$849,000

888 Biscayne Blvd #2904

Miami FL, 33132
$849,000
-10.63%
2 beds
2 Baths
1,208 SF
$703/SF
153
Marina Blue
Built 2008
$849,000

55 SW 9th St #3106

Miami FL, 33130
$849,000
0%
2 beds
2 Baths
1,053 SF
$806/SF
29
Brickell Heights West
Built 2017
$849,000

10210 SW 133rd Ct

Miami FL, 33186
$849,000
-2.97%
3 beds
2 Baths
1,695 SF
$501/SF
107
CALUSA CLUB ESTATES PT 1
Built 1979
$849,000

17844 N 38th Rd N

Loxahatchee FL, 33470
$849,000
-2.97%
4 beds
2 Baths
2,047 SF
$415/SF
148
The Acreage
Built 2020