fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7313 to 7328 of 27262 Properties.

DOM
 
$850,000

299 S Biscayne River Dr

Miami FL, 33169
$850,000
0%
3 beds
2 Baths
2,216 SF
$384/SF
93
REV PLAT OF BRANDON PARK
Built 1948
$850,000

890 E 38th St

Hialeah FL, 33013
$850,000
0%
5 beds
3 Baths
2,318 SF
$367/SF
86
LINDEN GARDENS
Built 1949
$850,000

812 Columbus Blvd

Coral Gables FL, 33134
$850,000
0%
2 beds
2 Baths
1,276 SF
$666/SF
83
CORAL GABLES GRANADA SEC
Built 1950
$850,000

1619 Harrison St

Hollywood FL, 33020
$850,000
6.92%
3 beds
3 Baths
2,305 SF
$369/SF
90
HARRISON STREET VILLAS
Built 2004
$850,000

2580 SE 2nd Ct

Pompano Beach FL, 33062
$850,000
0%
3 beds
3 Baths
1,780 SF
$478/SF
231
POMPANO BEACH ESTATES
Built 1956
$850,000

888 Brickell Key Dr #903

Miami FL, 33131
$850,000
-4.49%
2 beds
2 Baths
1,280 SF
$664/SF
215
One Tequesta Point
Built 1995
$850,000

7930 East Dr #1008

North Bay Village FL, 33141
$850,000
0%
3 beds
3 Baths
1,358 SF
$626/SF
422
Eloquence on the bay
Built 2009
$850,000

17902 NW 81st Ct

Hialeah FL, 33015
$850,000
-10.53%
4 beds
3 Baths
1,764 SF
$482/SF
184
PALM SPRINGS NORTH SEC N
Built 1967
$850,000

1500 Bay Rd #1528S

Miami Beach FL, 33139
$850,000
0%
2 beds
2 Baths
1,072 SF
$793/SF
374
FLAMINGO SOUTH BEACH
Built 1960
$850,000

12210 SW 92nd St

Miami FL, 33186
$850,000
-2.3%
3 beds
2 Baths
2,268 SF
$375/SF
117
HABITAT ESTATES SEC 3
Built 1979
$850,000

20470 NW 12th Ct

Miami Gardens FL, 33169
$850,000
0%
6 beds
4 Baths
3,379 SF
$252/SF
70
SPORT ACRES
Built 2007
$850,000

14220 SW 109th St

Miami FL, 33186
$850,000
-8.11%
4 beds
4 Baths
2,777 SF
$306/SF
229
KENDALL TRAILS SUB
Built 1981
$850,000

690 SW 1 Avenue #4010

Miami FL, 33130
$850,000
6.92%
1 beds
1 Baths
552 SF
$1,540/SF
416
The Standard Residences
Built 2027
$850,000

8420 Pasadena Blvd

Pembroke Pines FL, 33024
$850,000
0%
5 beds
4 Baths
2,236 SF
$380/SF
59
PASADENA LAKES
Built 1974
$850,000

20000 E Country Club Dr #1016

Aventura FL, 33180
$850,000
0%
3 beds
3 Baths
1,688 SF
$504/SF
52
Turnberry Village
Built 2006
$850,000

9225 Collins Ave #302

Surfside FL, 33154
$850,000
0%
2 beds
2 Baths
1,285 SF
$661/SF
116
Four Winds Condo
Built 1967