fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7249 to 7264 of 27263 Properties.

DOM
 
$860,000

2301 Collins Ave #736

Miami Beach FL, 33139
$860,000
0%
0 beds
1 Baths
760 SF
$1,132/SF
209
Roney Palace
Built 1926
$860,000

4210 W 6th Ave

Hialeah FL, 33012
$860,000
0%
5 beds
3 Baths
2,100 SF
$410/SF
25
HIALEAH ESTATES
Built 1956
$860,000

2000 NE 135th St #PH

North Miami FL, 33181
$860,000
0%
3 beds
2 Baths
2,642 SF
$326/SF
23
Keystone Tower
Built 1969
$860,000

3500 SW 13th St

Miami FL, 33145
$860,000
-1.71%
3 beds
2 Baths
1,607 SF
$535/SF
48
EUGENIA GROVES PARK
Built 1958
$860,000

200 SUNNY ISLE BL #2-1202

Sunny Isles Beach FL, 33160
$860,000
-3.37%
3 beds
2 Baths
1,615 SF
$533/SF
404
ST TROPEZ ON THE BAY II
Built 2009
$860,000

2135 NW 14th Ter

Homestead FL, 33030
$860,000
-2.16%
4 beds
3 Baths
2,437 SF
$353/SF
151
REDLAND REEF
Built 2016
$860,000

4391 Collins Ave #918

Miami Beach FL, 33140
$860,000
-21.82%
0 beds
1 Baths
538 SF
$1,599/SF
291
FONTAINEBLEAU III OCEAN C
Built 2008
$860,000

1511 NW 168th Ave

Pembroke Pines FL, 33028
$860,000
-1.71%
4 beds
3 Baths
2,521 SF
$341/SF
54
PEMBROKE ISLES 1
Built 1996
$860,000

4903 Jenni Lin Ct

Other City - In The State Of Florida FL, 33596
$860,000
0%
4 beds
3 Baths
2,912 SF
$295/SF
9
RIVER HILLS COUNTRY CLUB
Built 1990
$860,000

21342 SW 132nd Pl

Miami FL, 33177
$860,000
-9.38%
4 beds
4 Baths
2,804 SF
$307/SF
353
BONITA GRAND ESTATES SOUT
Built 2018
$860,000

495 Brickell Ave #511

Miami FL, 33131
$860,000
0%
2 beds
2 Baths
1,255 SF
$685/SF
65
ICON BRICKELL NO TWO
Built 2009
$860,000

3983 SW 2nd St

Miami FL, 33134
$860,000
0%
3 beds
2 Baths
1,522 SF
$565/SF
4
SICKLES GROVE
Built 1975
$859,999

4111 S Ocean Dr #3304

Hollywood FL, 33019
$859,999
-4.44%
2 beds
2 Baths
1,126 SF
$764/SF
103
Lyfe Beach Resort & Resi
Built 2018
$859,900

1920 S Ocean Dr #6A

Hallandale Beach FL, 33009
$859,900
0%
3 beds
3 Baths
2,305 SF
$373/SF
130
MALAGA TOWERS
Built 1976
$859,900

2527 Fillmore St

Hollywood FL, 33020
$859,900
-10.42%
3 beds
1 Baths
1,735 SF
$496/SF
271
HOLLYWOOD LITTLE RANCHES
Built 1950
$859,900

3131 NE 188th St #1-1001

Aventura FL, 33180
$859,900
-33.8%
3 beds
3 Baths
1,818 SF
$473/SF
628
THE ATRIUM AT AVENTURA CO
Built 2007