fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7153 to 7168 of 27264 Properties.

DOM
 
$875,000

18350 SW 139th Path

Miami FL, 33177
$875,000
0%
5 beds
3 Baths
2,746 SF
$319/SF
325
VANESSAS PLACE
Built 2019
$875,000

10420 NW 49th Pl

Coral Springs FL, 33076
$875,000
0%
4 beds
3 Baths
2,298 SF
$381/SF
10
BROOKSIDE
Built 1990
$875,000

Palmetto Bay FL, 33176
$875,000
0%
3 beds
2 Baths
1,512 SF
$579/SF
24
ENGELWOOD ESTS
Built 1969
$875,000

3536 NW 14th Ter

Miami FL, 33125
$875,000
0%
4 beds
3 Baths
1,760 SF
$497/SF
15
GRAPELAND HEIGHTS SEC 2
Built 1968
$875,000

1912 S Ocean Dr #3D

Hallandale Beach FL, 33009
$875,000
0%
2 beds
2 Baths
1,955 SF
$448/SF
16
MALAGA TOWERS CONDO
Built 1975
$875,000

2301 Collins Ave #1130

Miami Beach FL, 33139
$875,000
0%
0 beds
1 Baths
600 SF
$1,458/SF
108
Roney Palace
Built 1926
$875,000

4391 Collins Ave #916

Miami Beach FL, 33140
$875,000
0%
0 beds
1 Baths
538 SF
$1,626/SF
4
FONTAINEBLEAU IIISORRENTO
Built 2008
$875,000

811 Amherst Ave

Davie FL, 33325
$875,000
0%
4 beds
3 Baths
2,154 SF
$406/SF
17
SHENANDOAH SECTION TWO
Built 1987
$875,000

1600 NW 120th Ave

Pembroke Pines FL, 33026
$875,000
0%
5 beds
3 Baths
1,990 SF
$440/SF
4
PEMBROKE LAKES SEC 6
Built 1979
$875,000

2825 NW 10th Ave

Wilton Manors FL, 33311
$875,000
0%
3 beds
2 Baths
n/a
n/a
16
JENADA ISLE
Built 1961
$875,000

6651 SW 148th Court

Miami FL, 33193
$875,000
0%
3 beds
2 Baths
1,892 SF
$462/SF
12
WESTWIND LAKES SEC 2
Built 1983
$875,000

2619 S Parkview Dr

Hallandale Beach FL, 33009
$875,000
-2.23%
3 beds
2 Baths
1,680 SF
$521/SF
105
HARBOURWOOD
Built 1980
$875,000

475 Ocean Ridge Way

Juno Beach FL, 33408
$875,000
-5.41%
3 beds
3 Baths
1,793 SF
$488/SF
199
Ocean Ridge at Juno Beach
Built 2005
$875,000

301 Altara Ave #822

Coral Gables FL, 33146
$875,000
0%
2 beds
2 Baths
973 SF
$899/SF
19
Merrick Manor
Built 2019
$875,000

55 SW 9th St #2706

Miami FL, 33130
$875,000
0%
2 beds
2 Baths
1,053 SF
$831/SF
332
BRICKELL HEIGHTS WEST CON
Built 2017
$875,000

100 Lincoln Rd #1111

Miami Beach FL, 33139
$875,000
0%
2 beds
2 Baths
1,190 SF
$735/SF
207
The decoplage condo
Built 1965