fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7121 to 7136 of 27264 Properties.

DOM
 
$876,000

7541 SW 9th St

Plantation FL, 33317
$876,000
0%
4 beds
2 Baths
2,231 SF
$393/SF
83
ROYAL PALM ESTATES SEC TH
Built 1972
$875,000

9153 NW 33rd St

Doral FL, 33172
$875,000
0%
4 beds
4 Baths
2,335 SF
$375/SF
205
Contempo
Built 2017
$875,000

13426 SW 177th Ter

Miami FL, 33177
$875,000
0%
5 beds
4 Baths
2,740 SF
$319/SF
195
SABLE PALM ESTATES
Built 2007
$875,000

4988 SW 183rd Ave

Miramar FL, 33029
$875,000
0%
4 beds
3 Baths
2,443 SF
$358/SF
173
SUNSET FALLS PLAT 2
Built 2008
$875,000

3553 NE 171st St #P

North Miami Beach FL, 33160
$875,000
0%
3 beds
3 Baths
1,660 SF
$527/SF
366
SHORELAND ESTATES CONDO
Built 1973
$875,000

6030 SW 93rd Ct

Miami FL, 33173
$875,000
0%
4 beds
3 Baths
1,443 SF
$606/SF
111
DARLINGTON MANOR
Built 1962
$875,000

413 Leslie Dr

Hallandale Beach FL, 33009
$875,000
0%
3 beds
2 Baths
1,624 SF
$539/SF
96
Harbourwood
Built 1981
$875,000

159 NE 6th St #4302

Miami FL, 33132
$875,000
0%
2 beds
2 Baths
977 SF
$896/SF
97
Natiivo Miami
Built 2024
$875,000

1620 S Ocean Blvd #16-J

Lauderdale By The Sea FL, 33062
$875,000
0%
2 beds
2 Baths
1,250 SF
$700/SF
82
OCEAN COLONY CONDO
Built 1972
$875,000

225 N Miami Ave #1405

Miami FL, 33132
$875,000
0%
2 beds
2 Baths
884 SF
$990/SF
131
District 225
Built 2025
$875,000

14801 NW 5th Ave

Miami FL, 33168
$875,000
-2.77%
4 beds
3 Baths
2,157 SF
$406/SF
107
BISCAYNE GARDENS SEC E PA
Built 1980
$875,000

151 Crandon Blvd #127

Key Biscayne FL, 33149
$875,000
-3.31%
1 beds
2 Baths
1,103 SF
$793/SF
85
Emerald Bay
Built 1980
$875,000

32360 SW 204th Ave

Homestead FL, 33030
$875,000
-10.26%
4 beds
4 Baths
3,274 SF
$267/SF
351
EMERALD GREENS SUB
Built 2007
$875,000

17275 Collins Ave #801

Sunny Isles Beach FL, 33160
$875,000
0%
2 beds
2 Baths
1,490 SF
$587/SF
36
Florida Ocean Club
Built 1995
$875,000

400 SE Kings Point Dr #822-23

Sunny Isles Beach FL, 33160
$875,000
0%
3 beds
3 Baths
1,799 SF
$486/SF
32
COASTAL TOWERS CONDO
Built 1965
$875,000

626 Cape Coral PKWY W

Cape Coral FL, 33914
$875,000
-5.41%
3 beds
2 Baths
1,685 SF
$519/SF
160
Cape Coral
Built 2000