fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7057 to 7072 of 27262 Properties.

DOM
 
$888,948

1420 NW 14th Ave #1523

Miami FL, 33125
$888,948
0%
2 beds
2 Baths
915 SF
$972/SF
579
RIVER DISTRICT 14
Built 2026
$888,888

1236 NW 208th St

Miami Gardens FL, 33169
$888,888
-10.11%
6 beds
4 Baths
2,968 SF
$299/SF
53
MAJORCA ESTATES
Built 2020
$888,800

246 Lower Matecumbe Rd

Key Largo FL, 33037
$888,800
-6.32%
3 beds
3 Baths
1,212 SF
$733/SF
75
LAKE SURPRISE ESTATES
Built 1972
$888,001

333 Las Olas Way #2401

Fort Lauderdale FL, 33301
$888,001
0%
2 beds
2 Baths
1,161 SF
$765/SF
382
LAS OLAS RIVER HOUSE COND
Built 2004
$888,000

2055 NE 140th St

North Miami Beach FL, 33181
$888,000
0%
4 beds
2 Baths
1,650 SF
$538/SF
149
ARCH CREEK HIGHLANDS
Built 1951
$888,000

4010 S Ocean Dr #T3502

Hollywood FL, 33019
$888,000
0%
2 beds
2 Baths
1,075 SF
$826/SF
478
Hyde Beach House
Built 2019
$888,000

488 NE 18 St #1809

Miami FL, 33132
$888,000
-8.83%
2 beds
3 Baths
1,257 SF
$706/SF
443
ARIA ON THE BAY
Built 2018
$888,000

5718 SW 48th St

South Miami FL, 33155
$888,000
0%
3 beds
2 Baths
1,259 SF
$705/SF
27
BILTMORE HEIGHTS
Built 1953
$885,000

488 NE 18th St #511

Miami FL, 33132
$885,000
-0.56%
2 beds
3 Baths
1,205 SF
$734/SF
262
ARIA ON THE BAY CONDO
Built 2018
$885,000

981 NW 134th Ave

Miami FL, 33182
$885,000
894.38%
4 beds
4 Baths
1,956 SF
$452/SF
489
VENEZIA HOMES ESTATES IST
Built 1992
$885,000

520 Brickell Key Dr #A1404

Miami FL, 33131
$885,000
-3.28%
3 beds
3 Baths
1,624 SF
$545/SF
312
BRICKELL KEY ONE CONDO
Built 1982
$885,000

88 SW 7th St #4006

Miami FL, 33130
$885,000
0%
1 beds
2 Baths
889 SF
$996/SF
303
Rise Condo
Built 2016
$885,000

50 Biscayne Blvd #3106

Miami FL, 33132
$885,000
-3.28%
2 beds
2 Baths
1,322 SF
$669/SF
76
50 BISCAYNE CONDO
Built 2007
$885,000

700 NE 118th St

Biscayne Park FL, 33161
$885,000
-10.15%
3 beds
2 Baths
1,800 SF
$492/SF
178
GRIFFING BISCAYNE PARK ES
Built 1960
$885,000

1800 Sunset Harbour Dr #1003

Miami Beach FL, 33139
$885,000
0%
2 beds
2 Baths
1,130 SF
$783/SF
282
Sunset Harbour South
Built 1998
$885,000

8241 SW 12th Ter

Miami FL, 33144
$885,000
0%
5 beds
3 Baths
2,352 SF
$376/SF
32
FONTAINEBLEAU GARDENS 1ST
Built 1959