SEARCH LISTINGS
Showing 7025 to 7040 of 27261 Properties.
DOM
 
801 S Miami Ave #1602
Miami FL, 33130
$890,000
0%
2 beds
3 Baths
1,119 SF
$795/SF
11
SLS LUX
Built 2018
4010 S Ocean Dr #R3308
Hollywood FL, 33019
$890,000
0%
3 beds
3 Baths
1,361 SF
$654/SF
11
Hyde Beach House
Built 2019
2303 NW 35 AVE
Cape Coral FL, 33993
$890,000
0%
4 beds
4 Baths
2,289 SF
$389/SF
12
CAPE CORAL LEE COUNTY
Built 2025
2751 S Ocean Dr #208N
Hollywood FL, 33019
$890,000
-10.1%
3 beds
3 Baths
1,868 SF
$476/SF
213
AQUARIUS
Built 1973
45 SW 9th St #1701
Miami FL, 33130
$890,000
0%
2 beds
2 Baths
1,042 SF
$854/SF
9
Brickell Heights East
Built 2017
13911 SW 18th Ter
Miami FL, 33175
$890,000
-2.09%
4 beds
3 Baths
2,332 SF
$382/SF
25
ZENTENO SUB
Built 1996
15330 SW 144th Ter
Miami FL, 33196
$890,000
0%
4 beds
3 Baths
2,597 SF
$343/SF
39
COUNTRY WALK SEC 6
Built 1987
398 NE 5th St #4210
Miami FL, 33132
$890,000
0%
1 beds
1 Baths
509 SF
$1,749/SF
172
THE ELSER
Built 2022
3142 SW 141st Ave
Miami FL, 33175
$890,000
0%
4 beds
3 Baths
1,989 SF
$447/SF
9
ALLIGATOR SUB
Built 1989
159 NE 6 ST #1617
Miami FL, 33132
$890,000
0%
2 beds
1 Baths
n/a
n/a
53
Gale Hotel residences
Built 2025
5601 Collins Ave #1011
Miami Beach FL, 33140
$890,000
0%
1 beds
6 Baths
930 SF
$957/SF
246
THE PAVILION
Built 1968
18645 SW 293rd Ter
Homestead FL, 33030
$890,000
0%
5 beds
4 Baths
3,539 SF
$251/SF
59
REDAVO SUB SEC 3
Built 1973
635 SW 9th St
Hallandale Beach FL, 33009
$890,000
-6.32%
5 beds
3 Baths
2,199 SF
$405/SF
29
HIGHLAND LAKES
Built 2024
851 NE 1st Ave #1608
Miami FL, 33132
$890,000
0%
2 beds
3 Baths
1,498 SF
$594/SF
163
Paramount MWC
Built 2019
1220 W Bel Aire Dr W
Pembroke Pines FL, 33027
$889,950
0%
4 beds
3 Baths
2,988 SF
$298/SF
2
HOLLYWOOD LAKES COUNTRY C
Built 1995