fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 7041 to 7056 of 27262 Properties.

DOM
 
$889,950

1220 W Bel Aire Dr W

Pembroke Pines FL, 33027
$889,950
0%
4 beds
3 Baths
2,988 SF
$298/SF
3
HOLLYWOOD LAKES COUNTRY C
Built 1995
$889,900

1301 Hollywood Blvd

Hollywood FL, 33019
$889,900
0%
3 beds
2 Baths
1,764 SF
$504/SF
4
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 1966
$889,500

2560 Bass Way

Cooper City FL, 33026
$889,500
-8.77%
5 beds
3 Baths
2,586 SF
$344/SF
111
ROCK CREEK PHASE TWO
Built 1987
$889,000

811 N Highland Dr

Hollywood FL, 33021
$889,000
0%
4 beds
2 Baths
2,022 SF
$440/SF
80
HOLLYWOOD HILLS
Built 1960
$889,000

7339 N US Highway27

Other City - In The State Of Florida FL, 33944
$889,000
0%
3 beds
2 Baths
1,701 SF
$523/SF
59
NA
Built 1930
$889,000

16613 N 61st Pl N

Westlake FL, 33470
$889,000
0%
5 beds
3 Baths
2,481 SF
$358/SF
41
36-42-40~ S 242.9 FT OF N
Built 2004
$889,000

3430 Galt Ocean Dr #506

Fort Lauderdale FL, 33308
$889,000
-25.85%
2 beds
2 Baths
1,827 SF
$487/SF
1589
the commodore
Built 1966
$889,000

8755 NW 102nd Ct

Doral FL, 33178
$889,000
0%
3 beds
3 Baths
2,462 SF
$361/SF
31
GRAND BAY NORTH
Built 2015
$889,000

1649 SW 11th Ter

Miami FL, 33135
$889,000
-1.11%
2 beds
1 Baths
1,230 SF
$723/SF
115
SHENANDOAH
Built 1923
$889,000

650 NE 32nd St #2005

Miami FL, 33137
$889,000
0%
2 beds
3 Baths
1,151 SF
$772/SF
32
PARAISO BAY CONDO
Built 2018
$889,000

8368 Central Park Blvd

Doral FL, 33166
$889,000
0%
3 beds
4 Baths
1,866 SF
$476/SF
12
URBANA
Built 2021
$889,000

650 NE 32 street #1805

Miami FL, 33137
$889,000
0%
2 beds
3 Baths
1,198 SF
$742/SF
34
PARAISO BAY CONDO
Built 2018
$889,000

13170 SW 20th St

Miami FL, 33175
$889,000
-1.11%
4 beds
2 Baths
2,435 SF
$365/SF
76
TAMIAMI LAKES SEC 1
Built 1977
$889,000

1290 Camellia Ln

Weston FL, 33326
$889,000
0%
4 beds
3 Baths
2,255 SF
$394/SF
13
SECTOR 6 EAST
Built 1995
$889,000

16699 Collins Ave #2709

Sunny Isles Beach FL, 33160
$889,000
-5.32%
2 beds
2 Baths
1,266 SF
$702/SF
485
La Perla
Built 2006
$889,000

16252 SW 42nd Ter

Miami FL, 33185
$889,000
0%
4 beds
3 Baths
2,266 SF
$392/SF
28
EDEN LAKE ESTATES
Built 2004