fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6977 to 6992 of 27261 Properties.

DOM
 
$895,000

1510 W Lacosta Dr W

Pembroke Pines FL, 33027
$895,000
0%
4 beds
4 Baths
3,056 SF
$293/SF
22
HOLLYWOOD LAKES COUNTRY C
Built 1992
$895,000

6801 Collins #1215

Miami Beach FL, 33141
$895,000
0%
2 beds
2 Baths
993 SF
$901/SF
16
CENTRAL CARILLON BEACH CO
Built 2008
$895,000

13205 SW 218th Ter

Miami FL, 33170
$895,000
5.92%
4 beds
3 Baths
2,106 SF
$425/SF
130
ESTATE MANSIONS
Built 2006
$895,000

140 NE 83rd St

Miami FL, 33138
$895,000
-0.56%
2 beds
1 Baths
1,232 SF
$726/SF
282
ROYAL PALM GARDENS
Built 1949
$895,000

250 NW 24th St #3C

Miami FL, 33127
$895,000
-10.41%
2 beds
3 Baths
1,500 SF
$597/SF
162
250 Wynwood
Built 2015
$895,000

1036 Ocean Dr #B201

Miami Beach FL, 33139
$895,000
-10.05%
2 beds
2 Baths
729 SF
$1,228/SF
104
the strand
Built 1964
$895,000

421 Meridian Ave #19

Miami Beach FL, 33139
$895,000
0%
1 beds
2 Baths
861 SF
$1,039/SF
756
MERIDIAN 5 CONDO
Built 2011
$895,000

456 Poinciana Island dr #1620

Sunny Isles Beach FL, 33160
$895,000
-5.79%
3 beds
3 Baths
2,500 SF
$358/SF
112
POINCIANA ISLAND
Built 1981
$895,000

1042 Thistle Creek Ct

Weston FL, 33327
$895,000
0%
5 beds
3 Baths
2,133 SF
$420/SF
19
SECTOR 3 - PARCELS C D E
Built 1995
$895,000

5942 SW 60th St

South Miami FL, 33143
$895,000
6.55%
3 beds
2 Baths
1,340 SF
$668/SF
109
AVOCADO HOMES
Built 1950
$895,000

3414 W Mallory Blvd

Jupiter FL, 33458
$895,000
-2.19%
3 beds
4 Baths
2,310 SF
$387/SF
41
Mallory Creek at Abacoa
Built 2007
$895,000

1584 Shadowmoss Circle

Other City - In The State Of Florida FL, 32746
$895,000
0%
5 beds
3 Baths
2,771 SF
$323/SF
5
MAGNOLIA PLANTATION PH 2
Built 2001
$895,000

9057 SW 161st Ter

Palmetto Bay FL, 33157
$895,000
-8.58%
4 beds
3 Baths
2,413 SF
$371/SF
65
KARENERO FALLS
Built 1999
$895,000

16419 Sapphire Pl

Weston FL, 33331
$895,000
-4.69%
4 beds
3 Baths
2,769 SF
$323/SF
64
SAPPHIRE POINTE - DIAMOND
Built 1995
$895,000

9100 W Bay Harbor Dr #11A

Bay Harbor Islands FL, 33154
$895,000
0%
2 beds
3 Baths
1,770 SF
$506/SF
15
BLAIR HOUSE
Built 1970
$895,000

4960 Surfside Circle

Bradenton FL, 34211
$895,000
0%
3 beds
3 Baths
2,368 SF
$378/SF
220
Cresswind
Built 2022