fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6929 to 6944 of 27261 Properties.

DOM
 
$899,000

17404 SW 245th Ter

Homestead FL, 33031
$899,000
-18.27%
4 beds
3 Baths
2,223 SF
$404/SF
211
COUNTRY CLUB ESTS OF HOME
Built 1987
$899,000

1819 SE 43 St

Cape Coral FL, 33904
$899,000
0%
4 beds
2 Baths
n/a
n/a
57
Cape Coral
Built 1977
$899,000

4761 NE 18th Ave

Oakland Park FL, 33334
$899,000
-2.81%
3 beds
3 Baths
2,024 SF
$444/SF
114
Floranada Ridge Sec A 30-
Built 1960
$899,000

14759 SW 132nd Pl

Miami FL, 33186
$899,000
-9.65%
4 beds
3 Baths
2,415 SF
$372/SF
64
THE POINT
Built 1994
$899,000

5100 NE 14th Ter

Fort Lauderdale FL, 33334
$899,000
-5.27%
4 beds
3 Baths
2,361 SF
$381/SF
72
CORAL RIDGE ISLES
Built 1968
$899,000

650 NE 32nd St #2205

Miami FL, 33137
$899,000
0%
2 beds
3 Baths
1,151 SF
$781/SF
96
PARAISO BAY
Built 2018
$899,000

8922 SW 10th Ter

Miami FL, 33174
$899,000
0%
4 beds
2 Baths
2,481 SF
$362/SF
2
FLORAL GARDENS
Built 1977
$899,000

941 NW 7th St

Boca Raton FL, 33486
$899,000
-5.37%
3 beds
2 Baths
1,833 SF
$490/SF
10
CAMPUS HEIGHTS
Built 1971
$899,000

16400 Collins Ave #544

Sunny Isles Beach FL, 33160
$899,000
-7.79%
2 beds
2 Baths
1,760 SF
$511/SF
60
Oceania Condominium
Built 1995
$899,000

1100 Biscayne Blvd #2902

Miami FL, 33132
$899,000
0%
2 beds
3 Baths
1,557 SF
$577/SF
39
Marquis Residences
Built 2009
$899,000

3563 W Tree Tops Ct

Davie FL, 33328
$899,000
-4.87%
3 beds
3 Baths
2,438 SF
$369/SF
32
FOREST RIDGE SINGLE FAMIL
Built 2001
$899,000

3330 NE 190th St #1817

Aventura FL, 33180
$899,000
0%
3 beds
3 Baths
1,824 SF
$493/SF
5
AVENTURA MARINA
Built 2006
$899,000

801 S Miami Ave #2405

Miami FL, 33130
$899,000
0%
2 beds
2 Baths
1,152 SF
$780/SF
142
801 SMA RESIDENCES CONDO
Built 2018
$899,000

431 S OLD HIATUS RD

Plantation FL, 33325
$899,000
-7.32%
4 beds
3 Baths
2,358 SF
$381/SF
78
Plantation Acress
Built 1990
$899,000

18920 SW 29th St

Miramar FL, 33029
$899,000
0%
4 beds
3 Baths
2,314 SF
$389/SF
22
SUNSET LAKES PLAT ONE
Built 2000
$899,000

76 Isle Of Venice Dr #C

Fort Lauderdale FL, 33301
$899,000
0%
2 beds
2 Baths
1,542 SF
$583/SF
1
76 Isle Of Venice
Built 1977