fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6897 to 6912 of 27261 Properties.

DOM
 
$899,000

1980 S Ocean Dr #17E

Hallandale Beach FL, 33009
$899,000
0%
3 beds
3 Baths
1,780 SF
$505/SF
51
HEMISPHERES CONDO
Built 1971
$899,000

4391 Collins Ave #413

Miami Beach FL, 33140
$899,000
-10.01%
0 beds
1 Baths
522 SF
$1,722/SF
177
FONTAINEBLEAU III
Built 2008
$899,000

12970 SW 187th Ter

Miami FL, 33177
$899,000
-7.79%
4 beds
3 Baths
3,396 SF
$265/SF
196
GIR SUB
Built 1980
$899,000

437 Pirates Rd

Torch Key FL, 33042
$899,000
0%
3 beds
2 Baths
1,296 SF
$694/SF
135
JOLLY ROGER ESTATES
Built 2015
$899,000

2993 SW 16th Ter

Miami FL, 33145
$899,000
-1.21%
3 beds
2 Baths
1,522 SF
$591/SF
109
GRAPELAND
Built 1924
$899,000

13710 SW 18th Ter

Miami FL, 33175
$899,000
-9.1%
5 beds
5 Baths
2,024 SF
$444/SF
79
ESTHER SUB
Built 1979
$899,000

16385 Biscayne Blvd #1221

North Miami Beach FL, 33160
$899,000
-23.81%
3 beds
3 Baths
1,556 SF
$578/SF
451
THE HARBOUR
Built 2018
$899,000

15540 SW 152nd Ter

Miami FL, 33187
$899,000
0%
4 beds
2 Baths
2,998 SF
$300/SF
25
WEITZER SHAUNA MEADOWS SE
Built 1984
$899,000

3370 Hidden Bay Dr #508

Aventura FL, 33180
$899,000
-5.37%
3 beds
4 Baths
2,130 SF
$422/SF
141
HIDDEN BAY
Built 2000
$899,000

3301 NE 1st Ave #H2215

Miami FL, 33137
$899,000
-5.37%
2 beds
2 Baths
1,262 SF
$712/SF
103
FOUR MIDTOWN MIAMI CONDO
Built 2008
$899,000

343 Virginia St

Hollywood FL, 33019
$899,000
0%
2 beds
3 Baths
1,815 SF
$495/SF
12
Virginia Street Resort
Built 1989
$899,000

150 Sunny Isles Blvd #1-1603

Sunny Isles Beach FL, 33160
$899,000
0%
3 beds
2 Baths
1,458 SF
$617/SF
11
ST TROPEZ ON THE BAY
Built 2009
$899,000

31 SE 5th St #4212

Miami FL, 33131
$899,000
0%
3 beds
3 Baths
1,419 SF
$634/SF
33
Brickell on the River
Built 2006
$899,000

4711 NE 18th Ave

Oakland Park FL, 33334
$899,000
-4.26%
3 beds
2 Baths
1,755 SF
$512/SF
113
FLORANADA RIDGE SEC
Built 1961
$899,000

11113 Biscayne Blvd #558

Miami FL, 33181
$899,000
-5.37%
3 beds
3 Baths
2,749 SF
$327/SF
19
Jockey Club III
Built 1982
$899,000

701 Brickell Key Blvd #2511

Miami FL, 33131
$899,000
0%
2 beds
2 Baths
1,267 SF
$710/SF
9
COURVOISIER COURTS
Built 1997