fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6881 to 6896 of 27261 Properties.

DOM
 
$899,000

936 Intracoastal Dr #21A

Fort Lauderdale FL, 33304
$899,000
0%
2 beds
2 Baths
1,620 SF
$555/SF
183
Corinthian
Built 1974
$899,000

936 Intracoastal Dr #15H

Fort Lauderdale FL, 33304
$899,000
0%
2 beds
2 Baths
1,620 SF
$555/SF
168
Corinthian
Built 1975
$899,000

11761 NW 27th Ct

Plantation FL, 33323
$899,000
0%
4 beds
3 Baths
2,369 SF
$379/SF
79
FLA FRUIT LANDS CO SUB NO
Built 1976
$899,000

4220 Laguna St #308

Coral Gables FL, 33146
$899,000
0%
1 beds
1 Baths
706 SF
$1,273/SF
38
The Avenue Coral Gables
Built 2024
$899,000

5225 Collins Ave #501

Miami Beach FL, 33140
$899,000
0%
2 beds
2 Baths
1,200 SF
$749/SF
479
THE ALEXANDER CONDO
Built 1962
$899,000

2001 Meridian Ave #517

Miami Beach FL, 33139
$899,000
-30.85%
1 beds
2 Baths
966 SF
$931/SF
767
THE MERIDIAN CONDO
Built 2005
$899,000

19500 Turnberry Way #15E

Aventura FL, 33180
$899,000
0%
2 beds
3 Baths
2,360 SF
$381/SF
58
Turnberry
Built 1982
$899,000

9100 W Bay Harbor Dr #7A

Bay Harbor Islands FL, 33154
$899,000
-7.79%
2 beds
21 Baths
1,770 SF
$508/SF
241
BLAIR HOUSE CONDO
Built 1970
$899,000

12325 SW 42nd St

Miami FL, 33175
$899,000
0%
5 beds
3 Baths
2,566 SF
$350/SF
27
SOUTHERN ESTS 4TH ADDN
Built 1964
$899,000

4010 S Ocean Dr #T3503

Hollywood FL, 33019
$899,000
0%
2 beds
2 Baths
1,054 SF
$853/SF
1262
Hyde Beach House
Built 2019
$899,000

1945 S Ocean Dr #1201

Hallandale Beach FL, 33009
$899,000
-5.27%
3 beds
3 Baths
1,744 SF
$515/SF
207
OCEAN MARINE YACHT CLUB
Built 2007
$899,000

3420 S S Ocean Blvd #11X

Highland Beach FL, 33487
$899,000
-2.28%
2 beds
2 Baths
1,452 SF
$619/SF
74
Coronado
Built 1983
$899,000

325 S Biscayne Blvd #3726

Miami FL, 33131
$899,000
-7.79%
3 beds
2 Baths
1,416 SF
$635/SF
488
One Miami
Built 2005
$899,000

4116 NW 36TH LN

Cape Coral FL, 33993
$899,000
-9.92%
4 beds
3 Baths
n/a
n/a
208
CAPE CORAL UNIT 90
Built 2025
$899,000

6550 SW 27th St

Miami FL, 33155
$899,000
0%
3 beds
2 Baths
1,550 SF
$580/SF
157
CORAL VILLAS REV
Built 1952
$899,000

21055 Yacht Club Dr #1903

Aventura FL, 33180
$899,000
-2.18%
3 beds
2 Baths
1,865 SF
$482/SF
95
SOUTH TOWER AT THE POINT
Built 2002