fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6513 to 6528 of 27259 Properties.

DOM
 
$950,000

1200 Brickell Bay Dr #2824

Miami FL, 33131
$950,000
0%
3 beds
2 Baths
1,232 SF
$771/SF
55
The Club at Brickell Bay
Built 2005
$950,000

11258 NW 47th Ln

Doral FL, 33178
$950,000
-4.9%
4 beds
3 Baths
2,429 SF
$391/SF
100
BIARRITZ SUB PHASE 2
Built 2002
$950,000

2200 S Ocean Ln #2903

Fort Lauderdale FL, 33316
$950,000
-1.55%
2 beds
2 Baths
1,258 SF
$755/SF
135
POINT OF AMERICAS
Built 1971
$950,000

4010 S Ocean Dr #R2708

Hollywood FL, 33019
$950,000
0%
3 beds
3 Baths
1,361 SF
$698/SF
3
HYDE BEACH HOUSE
Built 2019
$950,000

323 NW 104th Ter

Miami FL, 33150
$950,000
7.95%
5 beds
3 Baths
2,049 SF
$464/SF
57
W MIAMI SHORES SEC B
Built 1949
$950,000

9315 SW 172nd Ter

Palmetto Bay FL, 33157
$950,000
0%
4 beds
3 Baths
2,300 SF
$413/SF
4
HARRIEL ESTATES
Built 1979
$950,000

4361 NE 13th Ter

Oakland Park FL, 33334
$950,000
0%
4 beds
4 Baths
2,455 SF
$387/SF
19
CORAL HEIGHTS SEC 2
Built 1959
$950,000

17375 Collins Ave #2401

Sunny Isles Beach FL, 33160
$950,000
0%
2 beds
3 Baths
1,470 SF
$646/SF
95
OCEAN POINT BEACH CLUB CO
Built 2000
$950,000

8865 NW 148th Ter

Miami Lakes FL, 33018
$950,000
0%
4 beds
3 Baths
1,857 SF
$512/SF
1
WEST LAKES GARDENS 1ST AD
Built 1998
$950,000

4401 SW 74th Ter

Davie FL, 33314
$950,000
0%
4 beds
3 Baths
2,540 SF
$374/SF
1
DAVIE COUNTRY ESTATES
Built 2000
$950,000

13247 SW 26th St

Miramar FL, 33027
$950,000
0%
4 beds
4 Baths
2,910 SF
$326/SF
45
POD 7 AT MONARCH LAKES
Built 2002
$950,000

6113 NW 53rd Cir

Coral Springs FL, 33067
$950,000
0%
4 beds
3 Baths
2,696 SF
$352/SF
24
CORAL CREEK REPLAT NO 5
Built 2001
$950,000

650 West Ave #2804

Miami Beach FL, 33139
$950,000
-5%
2 beds
2 Baths
1,078 SF
$881/SF
162
THE FLORIDIAN CONDO
Built 1997
$950,000

1100 Biscayne Blvd #4502

Miami FL, 33132
$950,000
-9.52%
2 beds
3 Baths
1,557 SF
$610/SF
179
MARQUIS CONDO
Built 2009
$950,000

7588 SW 102nd St #203

Pinecrest FL, 33156
$950,000
0%
4 beds
3 Baths
1,864 SF
$510/SF
15
THE RESERVE OF PINECREST
Built 2003
$950,000

2099 NW 126th Ave

Pembroke Pines FL, 33028
$950,000
0%
5 beds
4 Baths
3,345 SF
$284/SF
2
PEMBROKE FALLS
Built 1997