fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6481 to 6496 of 27259 Properties.

DOM
 
$950,000

16385 NE Biscayne Blvd #1601+2 Parkings

North Miami Beach FL, 33160
$950,000
0%
3 beds
3 Baths
1,556 SF
$611/SF
24
THE HARBOUR
Built 2018
$950,000

1900 Sunset Harbour Dr #1806

Miami Beach FL, 33139
$950,000
0%
1 beds
1 Baths
750 SF
$1,267/SF
92
Sunset Harbour North Cond
Built 1996
$950,000

4161 S US Highway 1 #G2

Jupiter FL, 33477
$950,000
-13.64%
3 beds
2 Baths
1,700 SF
$559/SF
366
BEACHCOMBER
Built 1988
$950,000

19815 SW 132nd Ct

Miami FL, 33177
$950,000
-9.52%
4 beds
4 Baths
2,204 SF
$431/SF
162
BRIGHT HOMES
Built 2020
$950,000

6290 SW 37th St

Miami FL, 33155
$950,000
-20.83%
3 beds
2 Baths
1,853 SF
$513/SF
296
CENTRAL MIAMI PART 2
Built 1955
$950,000

324 Poinciana Dr #906

Sunny Isles Beach FL, 33160
$950,000
-20.5%
3 beds
3 Baths
2,265 SF
$419/SF
306
POINCIANA ISLES
Built 1980
$950,000

14544 SW 76th St

Miami FL, 33183
$950,000
0%
5 beds
4 Baths
1,806 SF
$526/SF
22
KENDALE LAKES SEC EIGHT
Built 1972
$950,000

7929 West Dr #903

North Bay Village FL, 33141
$950,000
0%
3 beds
3 Baths
1,771 SF
$536/SF
102
BLUE BAY TOWER CONDO
Built 2005
$950,000

21055 Yacht Club Dr #1602

Aventura FL, 33180
$950,000
-3.06%
3 beds
2 Baths
1,865 SF
$509/SF
191
SOUTH TOWER AT THE POINT
Built 2002
$950,000

423 NE 23rd St

Wilton Manors FL, 33305
$950,000
-9.52%
3 beds
3 Baths
2,314 SF
$411/SF
89
Wilton Townhouse
Built 2004
$950,000

1900 N Bayshore Dr #903

Miami FL, 33132
$950,000
0%
2 beds
2 Baths
1,332 SF
$713/SF
16
Quantum on the Bay
Built 2008
$950,000

1180 N Federal Hwy #605

Fort Lauderdale FL, 33304
$950,000
-20.77%
2 beds
3 Baths
1,783 SF
$533/SF
457
RIVA RESIDENCES
Built 2018
$950,000

4574 SW 173rd Ave

Miramar FL, 33029
$950,000
-9.52%
3 beds
3 Baths
2,047 SF
$464/SF
88
MARBELLA
Built 2023
$950,000

5510 N Ocean Dr #19B

Singer Island FL, 33404
$950,000
0%
2 beds
2 Baths
1,435 SF
$662/SF
14
Water Glades
Built 1975
$950,000

1000 Brickell Plz #2705

Miami FL, 33131
$950,000
-8.65%
1 beds
2 Baths
1,022 SF
$930/SF
347
BRICKEL FLATIRON
Built 2019
$950,000

90 Alton Rd #303

Miami Beach FL, 33139
$950,000
-24%
2 beds
2 Baths
1,130 SF
$841/SF
495
Yacht Club at Portofino
Built 1999