SEARCH LISTINGS
Showing 6529 to 6544 of 27259 Properties.
DOM
 
1531 NE 35th St
Oakland Park FL, 33334
$949,999
11.76%
6 beds
5 Baths
3,918 SF
$242/SF
99
OAKLAND PARK SECOND ADD
Built 2000
347 N New River Dr E #1403
Fort Lauderdale FL, 33301
$949,999
0.01%
2 beds
2 Baths
1,204 SF
$789/SF
35
Watergarden Condominum
Built 2004
19100 SW 132nd Pl
Miami FL, 33177
$949,999
0%
3 beds
3 Baths
2,137 SF
$445/SF
7
VALENCIA ACRES
Built 2022
14760 S Spur Dr
Miami FL, 33161
$949,999
-9.44%
6 beds
3 Baths
1,970 SF
$482/SF
29
BISCAYNE GARDENS SEC D RE
Built 1967
10210 Bahia Drive
Cutler Bay FL, 33189
$949,990
0%
4 beds
3 Baths
2,315 SF
$410/SF
68
Capistrano
Built 2026
20943 SW 96th Ct
Cutler Bay FL, 33189
$949,990
-1.55%
5 beds
4 Baths
n/a
n/a
29
CENTURY AT CUTLER BAY
Built 2026
11698 SW Coronado Springs Dr
Port St. Lucie FL, 34987
$949,900
0%
3 beds
3 Baths
2,580 SF
$368/SF
128
RIVERLAND PARCEL A - PLAT
Built 2020
5975 SW 60th St
South Miami FL, 33143
$949,900
-20.78%
3 beds
2 Baths
1,296 SF
$733/SF
88
AVOCADO HOMES
Built 1950
1149 Hillsboro Mile #1011
Hillsboro Beach FL, 33062
$949,900
-5%
2 beds
2 Baths
1,330 SF
$714/SF
166
OPAL TOWERS CONDO
Built 1972
8220 SW 29th St
Miami FL, 33155
$949,900
-1.56%
4 beds
3 Baths
1,807 SF
$526/SF
33
CORAL WAY VILLAGE SEC A P
Built 1954
141 NE 122nd St
North Miami FL, 33161
$949,900
-4.53%
4 beds
3 Baths
1,858 SF
$511/SF
116
BREEZESWEPT ESTATES
Built 1955
485 Brickell Ave #2508
Miami FL, 33131
$949,900
0%
2 beds
2 Baths
1,459 SF
$651/SF
19
ICON BRICKELL CONDO NO 3
Built 2009
5100 N Ocean Blvd #916
Lauderdale By The Sea FL, 33308
$949,900
-1.97%
2 beds
2 Baths
1,700 SF
$559/SF
92
SEA RANCH CLUB A CONDO
Built 1977
9225 Collins Ave #501
Surfside FL, 33154
$949,700
0%
2 beds
2 Baths
1,285 SF
$739/SF
19
FOUR WINDS
Built 1967
619 Meridian Ave #4
Miami Beach FL, 33139
$949,500
0%
2 beds
3 Baths
n/a
n/a
68
D GEMS CONDO
Built 2016
1100 Biscayne Blvd #4907
Miami FL, 33132
$949,500
-5.05%
2 beds
3 Baths
1,647 SF
$577/SF
99
MARQUIS CONDO RESIDENCES
Built 2009