fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6369 to 6384 of 27258 Properties.

DOM
 
$975,000

999 SW 1st Ave #2717

Miami FL, 33130
$975,000
0%
3 beds
2 Baths
1,438 SF
$678/SF
291
NINE AT MARY BRICKELL VIL
Built 2015
$975,000

17375 Collins Ave #2501

Sunny Isles Beach FL, 33160
$975,000
-2.5%
2 beds
3 Baths
1,470 SF
$663/SF
297
Ocean Point
Built 2000
$974,999

1446 Nautilus Isle

Dania Beach FL, 33004
$974,999
0%
3 beds
2 Baths
1,849 SF
$527/SF
57
FLORIAN ISLES
Built 1967
$974,999

9732 NW 32nd St

Doral FL, 33172
$974,999
-7.14%
4 beds
3 Baths
2,400 SF
$406/SF
45
COSTA VERDE SEC 1
Built 1994
$974,900

918 NE 17th Way

Fort Lauderdale FL, 33304
$974,900
-5.26%
3 beds
4 Baths
2,436 SF
$400/SF
112
Village at Victoria Park
Built 2018
$974,000

6917 Collins Ave #1505

Miami Beach FL, 33141
$974,000
0%
2 beds
2 Baths
1,218 SF
$800/SF
227
The Collins Condo
Built 1969
$972,000

10185 Collins Ave #319

Bal Harbour FL, 33154
$972,000
0%
2 beds
2 Baths
1,356 SF
$717/SF
246
THE PLAZA OF BAL HARBOUR
Built 1965
$971,990

2540 Manor Way

Wilton Manors FL, 33305
$971,990
0%
3 beds
4 Baths
2,046 SF
$475/SF
53
Altessa At Wilton Manors
Built 2026
$971,000

1850 John F. Kennedy Cswy #307

North Bay Village FL, 33141
$971,000
3.19%
1 beds
1 Baths
750 SF
$1,295/SF
36
Shoma Bay
Built 2028
$970,200

851 NE 1st Ave #4204

Miami FL, 33132
$970,200
0%
1 beds
2 Baths
1,185 SF
$819/SF
190
Paramount
Built 2019
$970,000

18201 Collins Ave #3302

Sunny Isles Beach FL, 33160
$970,000
0%
1 beds
2 Baths
958 SF
$1,013/SF
298
TRUMP ROYALE
Built 2008
$970,000

1315 N 47th Ave

Hollywood FL, 33021
$970,000
0%
4 beds
3 Baths
2,285 SF
$425/SF
131
HOLLYWOOD HILLS 1965
Built 1967
$970,000

6423 Collins Ave #309

Miami Beach FL, 33141
$970,000
-11.82%
2 beds
2 Baths
1,805 SF
$537/SF
414
MAR DEL PLATA
Built 1976
$970,000

17301 Biscayne Blvd #603

North Miami Beach FL, 33160
$970,000
-10.6%
2 beds
2 Baths
1,670 SF
$581/SF
376
MARINA PALMS RESIDENCES N
Built 2015
$970,000

428 N Crescent Dr

Hollywood FL, 33021
$970,000
0.1%
4 beds
2 Baths
2,215 SF
$438/SF
129
HOLLYWOOD HILLS
Built 1966
$970,000

3340 SW 50th St

Hollywood FL, 33312
$970,000
-2.02%
4 beds
3 Baths
2,015 SF
$481/SF
95
BANYAN OAKRIDGE PLAT
Built 1997