fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6337 to 6352 of 27258 Properties.

DOM
 
$975,000

2200 S Ocean Ln #2103

Fort Lauderdale FL, 33316
$975,000
0%
2 beds
2 Baths
1,258 SF
$775/SF
137
Point of Americas
Built 1972
$975,000

2678 Tigertail Ave #1209

Miami FL, 33133
$975,000
0%
1 beds
1 Baths
675 SF
$1,444/SF
103
MR C RESIDENCE
Built 2024
$975,000

722 NW 53rd St

Miami FL, 33127
$975,000
0%
2 beds
2 Baths
662 SF
$1,473/SF
145
BOWLING GREEN
Built 1943
$975,000

536 NW 23rd Ct

Miami FL, 33125
$975,000
0%
3 beds
4 Baths
2,117 SF
$461/SF
340
HARWOOD 2ND ADDN TO RIVER
Built 2025
$975,000

1905 N Ocean Blvd #PHA

Fort Lauderdale FL, 33305
$975,000
2.63%
2 beds
2 Baths
1,500 SF
$650/SF
45
Shore Club
Built 1976
$975,000

15181 SW 156th Ter

Miami FL, 33187
$975,000
-22%
4 beds
3 Baths
3,088 SF
$316/SF
214
BESILU II SUB
Built 1991
$975,000

4391 Collins Ave #605

Miami Beach FL, 33140
$975,000
0%
0 beds
1 Baths
544 SF
$1,792/SF
60
FONTAINEBLEAU III
Built 2008
$975,000

669 Colson Dr

Key Largo FL, 33037
$975,000
-2.4%
3 beds
3 Baths
n/a
n/a
165
Twin Lakes
Built 2018
$975,000

1432 Silver Lake Rd

Other City - In The State Of Florida FL, 33471
$975,000
0%
3 beds
2 Baths
n/a
n/a
187
Muse
Built 2004
$975,000

6726 Orchid Dr

Miami Lakes FL, 33014
$975,000
0%
4 beds
2 Baths
2,100 SF
$464/SF
64
MIAMI LAKES SEC 4
Built 1966
$975,000

480 NE 31st St #3205

Miami FL, 33137
$975,000
-10.55%
2 beds
3 Baths
1,143 SF
$853/SF
319
GRAN PARAISO CONDO
Built 2019
$975,000

29450 SW 180th Ave

Homestead FL, 33030
$975,000
0%
4 beds
4 Baths
2,215 SF
$440/SF
116
Redlands
Built 1963
$975,000

2020 N Bayshore Dr #1708

Miami FL, 33137
$975,000
-13.33%
2 beds
2 Baths
1,128 SF
$864/SF
456
Paramount Bay
Built 2010
$975,000

505 NE 2nd Street #25H

Fort Lauderdale FL, 33301
$975,000
2.09%
1 beds
1 Baths
810 SF
$1,204/SF
143
Viceroy Fort Lauderdale
Built 2025
$975,000

1701 S Flagler Dr #1508

West Palm Beach FL, 33401
$975,000
0%
2 beds
2 Baths
1,363 SF
$715/SF
71
Rapallo North
Built 1973
$975,000

300 Sunny Isles Blvd #4-805

Sunny Isles Beach FL, 33160
$975,000
-9.3%
2 beds
3 Baths
1,541 SF
$633/SF
61
PARQUE TOWERS CONDO
Built 2019