fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6305 to 6320 of 27257 Properties.

DOM
 
$980,000

17775 SW 296th St

Homestead FL, 33030
$980,000
0%
4 beds
3 Baths
2,603 SF
$376/SF
24
TBD
Built 2023
$980,000

300 Sunny Isles Blvd #4-803

Sunny Isles Beach FL, 33160
$980,000
-7.55%
2 beds
3 Baths
1,524 SF
$643/SF
250
PARQUE TOWERS CONDO
Built 2019
$980,000

21050 Point Pl #403

Aventura FL, 33180
$980,000
0%
3 beds
3 Baths
2,640 SF
$371/SF
23
ATLANTIC III AT THE POINT
Built 2000
$980,000

15941 SW 252nd St

Homestead FL, 33031
$980,000
0%
4 beds
2 Baths
2,320 SF
$422/SF
24
SILVER PALM CITY
Built 1988
$980,000

21150 Point Pl #1102

Aventura FL, 33180
$980,000
-18.33%
3 beds
3 Baths
2,190 SF
$447/SF
430
The Point Of Aventura
Built 1996
$980,000

6091 SW 14th St

Plantation FL, 33317
$980,000
0%
4 beds
3 Baths
1,930 SF
$508/SF
18
PLANTATION ISLES SEC 3
Built 1970
$980,000

6039 Collins Ave #1625

Miami Beach FL, 33140
$980,000
0%
2 beds
2 Baths
1,605 SF
$611/SF
96
MAISON GRANDE CONDO
Built 1971
$980,000

4566 Ficus St

Hollywood FL, 33021
$980,000
-1.01%
4 beds
3 Baths
2,152 SF
$455/SF
82
HILLCREST COUNTRY CLUB SO
Built 2020
$980,000

15966 SW 3rd St

Pembroke Pines FL, 33027
$980,000
0%
4 beds
3 Baths
2,873 SF
$341/SF
21
PASADENA AT PEMBROKE SHOR
Built 1998
$980,000

8895 SW 184th Ter

Cutler Bay FL, 33157
$980,000
99900%
3 beds
2 Baths
1,826 SF
$537/SF
13
BEL-AIRE SEC 23
Built 1978
$980,000

2101 Brickell Ave #1206

Miami FL, 33129
$980,000
-1.51%
2 beds
2 Baths
1,367 SF
$717/SF
26
SKYLINE ON BRICKELL
Built 2004
$980,000

4800 NE 13th Ter

Oakland Park FL, 33334
$980,000
0%
4 beds
3 Baths
n/a
n/a
23
CORAL HEIGHTS SEC 3
Built 1961
$980,000

25401 SW 86th St

Indian Town FL, 34956
$980,000
0%
4 beds
4 Baths
2,054 SF
$477/SF
31
VILLAGE OF INDIANTOWN
Built 1999
$979,999

30368 Killdeer Ln

Big Pine FL, 33043
$979,999
0%
3 beds
2 Baths
1,200 SF
$817/SF
96
TROPICAL BAY ADD NO 3
Built 1979
$979,999

2443 Tortugas Ln

Fort Lauderdale FL, 33312
$979,999
-8.33%
3 beds
3 Baths
1,716 SF
$571/SF
171
LAUDERDALE ISLES NO 2-BLK
Built 1958
$979,999

36520 SW 214th Ave

Homestead FL, 33034
$979,999
-10.91%
3 beds
2 Baths
1,681 SF
$583/SF
264
PLAT OF THE NW 1/4
Built 2003