fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6401 to 6416 of 27259 Properties.

DOM
 
$965,000

16385 Biscayne Blvd #1415

North Miami Beach FL, 33160
$965,000
0%
3 beds
3 Baths
1,556 SF
$620/SF
120
THE HARBOUR
Built 2018
$965,000

3449 NE 1st Ave #110

Miami FL, 33137
$965,000
0%
2 beds
4 Baths
2,048 SF
$471/SF
95
TWO MIDTOWN
Built 2007
$965,000

18140 NW 90th Ave

Hialeah FL, 33018
$965,000
0%
4 beds
4 Baths
2,878 SF
$335/SF
45
CENTURY GARDENS
Built 2004
$965,000

9521 E Bay Harbor Dr #705

Bay Harbor Islands FL, 33154
$965,000
-3.02%
1 beds
2 Baths
1,031 SF
$936/SF
67
BIJOU BAY HARBOR
Built 2021
$965,000

4505 S Ocean Blvd #703

Highland Beach FL, 33487
$965,000
-3.5%
2 beds
2 Baths
1,100 SF
$877/SF
92
45 OCEAN CONDO
Built 1974
$965,000

4111 S Ocean Dr #3411

Hollywood FL, 33019
$965,000
0%
2 beds
2 Baths
1,087 SF
$888/SF
26
HYDE BEACH RESORT
Built 2017
$965,000

1203 Lincoln St

Hollywood FL, 33019
$965,000
-3.21%
3 beds
3 Baths
1,999 SF
$483/SF
47
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 1958
$965,000

3476 Collonade Dr

Wellington FL, 33449
$965,000
0%
5 beds
5 Baths
3,435 SF
$281/SF
3
VERSAILLES
Built 2005
$965,000

930 NW 197th Ave

Pembroke Pines FL, 33029
$965,000
0%
5 beds
3 Baths
2,574 SF
$375/SF
52
PRESERVE ESTATES
Built 1994
$964,999

6049 SW 165th Ave

Miami FL, 33193
$964,999
-3.5%
5 beds
4 Baths
3,153 SF
$306/SF
267
PETES PLACE
Built 2004
$964,999

1135 Satinleaf St

Hollywood FL, 33019
$964,999
-1.03%
4 beds
3 Baths
2,460 SF
$392/SF
158
WEST LAKE VILLAGE PLAT
Built 1999
$964,000

3618 NE 5th Avenue #PH07

Miami FL, 33137
$964,000
0%
1 beds
1 Baths
620 SF
$1,555/SF
263
ELLE Residence Miami
Built 2027
$960,000

300 Biscayne Boulevard Way #3608W

Miami FL, 33131
$960,000
0%
1 beds
2 Baths
871 SF
$1,102/SF
73
Aston Martin Residence
Built 2024
$960,000

3180 SW 26th St

Miami FL, 33133
$960,000
0%
2 beds
2 Baths
1,492 SF
$643/SF
35
THE PINES
Built 1958
$960,000

30705 SW 197th Ave

Homestead FL, 33030
$960,000
-13.51%
4 beds
3 Baths
2,063 SF
$465/SF
53
HIDEAWAY PINES SEC 1
Built 1965
$960,000

495 Brickell Ave #3504

Miami FL, 33131
$960,000
-16.52%
2 beds
2 Baths
1,500 SF
$640/SF
263
Icon Brickell
Built 2009