fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6209 to 6224 of 27283 Properties.

DOM
 
$995,000

16500 Collins Ave #554

Sunny Isles Beach FL, 33160
$995,000
0%
2 beds
2 Baths
1,786 SF
$557/SF
31
OCEANIA V
Built 2002
$995,000

341 N Birch Rd #209

Fort Lauderdale FL, 33304
$995,000
-9.55%
2 beds
2 Baths
946 SF
$1,052/SF
97
Ft Laud Yacht Beach Club
Built 1994
$995,000

2131 Biarritz Dr

Miami Beach FL, 33141
$995,000
0%
3 beds
2 Baths
1,360 SF
$732/SF
56
ISLE OF NORMANDY MIAMI VI
Built 1939
$995,000

495 Brickell Ave #5205

Miami FL, 33131
$995,000
-7.44%
2 beds
2 Baths
1,450 SF
$686/SF
134
ICON BRICKELL
Built 2009
$995,000

542 NE 17th Ave

Fort Lauderdale FL, 33301
$995,000
0%
3 beds
3 Baths
2,008 SF
$496/SF
17
VICTORIA PARK
Built 2007
$995,000

4900 N Ocean Blvd #1619

Lauderdale By The Sea FL, 33308
$995,000
-5.24%
2 beds
2 Baths
1,800 SF
$553/SF
158
SEA RANCH CONDO
Built 1982
$995,000

6501 SW 30th St

Miami FL, 33155
$995,000
-9.55%
4 beds
3 Baths
2,452 SF
$406/SF
86
CORAL VILLAS REV
Built 1976
$995,000

1717 N Bayshore Dr #A-1734

Miami FL, 33132
$995,000
0%
2 beds
2 Baths
1,717 SF
$579/SF
13
HILTON GRAND
Built 1986
$995,000

4001 SW 73rd Ave

Davie FL, 33314
$995,000
0%
3 beds
2 Baths
1,122 SF
$887/SF
24
EVERGLADE LAND SALES CO
Built 1957
$995,000

5660 Collins Ave #4B

Miami Beach FL, 33140
$995,000
0%
3 beds
3 Baths
2,210 SF
$450/SF
31
FIFTY SIX-SIXTY COLLINS
Built 1970
$995,000

2100 S Ocean Ln #805

Fort Lauderdale FL, 33316
$995,000
-13.48%
2 beds
2 Baths
1,880 SF
$529/SF
408
POINT OF AMERICAS
Built 1969
$995,000

18760 SW 238th ST

Homestead FL, 33031
$995,000
0%
5 beds
4 Baths
2,972 SF
$335/SF
227
REDLAND
Built 2006
$995,000

851 NE 1st Av #2808

Miami FL, 33132
$995,000
0%
2 beds
3 Baths
1,630 SF
$610/SF
5
PARAMOUNT MIAMI WC
Built 2019
$995,000

250 Conservation Dr

Weston FL, 33327
$995,000
0%
4 beds
3 Baths
2,136 SF
$466/SF
5
SAVANNA
Built 2001
$995,000

21391 Marina Cove Circle #K11

Aventura FL, 33180
$995,000
0%
4 beds
3 Baths
1,927 SF
$516/SF
54
Marina Cove
Built 1990
$995,000

16364 SW 63rd Ter

Miami FL, 33193
$995,000
-13.48%
4 beds
3 Baths
2,528 SF
$394/SF
60
CRESTVIEW LAKES
Built 2002