fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6193 to 6208 of 27283 Properties.

DOM
 
$995,000

225 N MIAMI AVE #3505

Miami FL, 33132
$995,000
-5.24%
2 beds
2 Baths
884 SF
$1,126/SF
129
225 DISTRICT
Built 2025
$995,000

1900 Sunset Harbour Dr #1610

Miami Beach FL, 33139
$995,000
0%
1 beds
2 Baths
660 SF
$1,508/SF
633
Sunset Harbour North Cond
Built 1996
$995,000

7635 Ironhorse Blvd

West Palm Beach FL, 33412
$995,000
0%
3 beds
3 Baths
2,474 SF
$402/SF
80
IRONHORSE PAR B-2
Built 2000
$995,000

1721 SW 24th Ter

Miami FL, 33145
$995,000
-0.5%
5 beds
4 Baths
1,951 SF
$510/SF
288
KENSINGTON PARK
Built 1926
$995,000

11919 NE 8th av

Biscayne Park FL, 33161
$995,000
0%
4 beds
4 Baths
1,800 SF
$553/SF
54
GRIFFINGS BISCAYNE PK EST
Built 1952
$995,000

3 Grove Isle Dr #C208

Miami FL, 33133
$995,000
0%
2 beds
2 Baths
1,642 SF
$606/SF
93
GROVE ISLE
Built 1981
$995,000

1880 S Ocean Dr #TS106

Hallandale Beach FL, 33009
$995,000
-5.15%
3 beds
3 Baths
1,920 SF
$518/SF
153
LA MER
Built 1975
$995,000

16001 Collins Ave #805

Sunny Isles Beach FL, 33160
$995,000
0%
2 beds
2 Baths
1,435 SF
$693/SF
51
TDR TOWER I CONDO
Built 2008
$995,000

600 72nd St #204

Miami Beach FL, 33141
$995,000
0%
1 beds
1 Baths
869 SF
$1,145/SF
123
72 Carlyle
Built 2028
$995,000

10210 SW 191st St

Cutler Bay FL, 33157
$995,000
0%
4 beds
3 Baths
2,607 SF
$382/SF
116
ROSEWOOD HOMES
Built 2003
$995,000

850 Old Us Highway 27

South Bay FL, 33493
$995,000
99900%
3 beds
2 Baths
1,976 SF
$504/SF
63
South Bay
Built 2008
$995,000

7709 NW 87th Ave

Tamarac FL, 33321
$995,000
0%
3 beds
3 Baths
2,532 SF
$393/SF
36
WOODMONT TRACT 57
Built 1987
$995,000

121 NE 5th ST #2101

Miami FL, 33132
$995,000
0%
2 beds
2 Baths
835 SF
$1,192/SF
36
501 First Residences
Built 2026
$995,000

11810 W Biscayne Canal Rd

Miami FL, 33161
$995,000
-5.24%
3 beds
2 Baths
1,861 SF
$535/SF
124
HALOCK-SEC 1
Built 1957
$995,000

851 NE 1st Ave #3103

Miami FL, 33132
$995,000
0%
2 beds
3 Baths
1,560 SF
$638/SF
30
PARAMOUNT MIAMI
Built 2019
$995,000

16500 Collins Ave #554

Sunny Isles Beach FL, 33160
$995,000
0%
2 beds
2 Baths
1,786 SF
$557/SF
31
OCEANIA V
Built 2002