fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6161 to 6176 of 27285 Properties.

DOM
 
$998,000

2864 SW 138th Path

Miami FL, 33175
$998,000
-4.86%
4 beds
3 Baths
3,026 SF
$330/SF
68
MARBELLA ESTATES
Built 2005
$998,000

2301 SW 22nd Ave

Miami FL, 33145
$998,000
-15.06%
3 beds
2 Baths
1,498 SF
$666/SF
95
NEW SHENANDOAH
Built 2003
$998,000

18975 Collins Ave #Cabana # 8

Sunny Isles Beach FL, 33160
$998,000
-13.22%
0 beds
2 Baths
n/a
n/a
386
Armani Casa
Built 2019
$998,000

1150 Fairfield Meadows Dr

Weston FL, 33327
$998,000
-4.95%
4 beds
3 Baths
2,115 SF
$472/SF
72
SECTOR 3 - PARCELS H I J
Built 1996
$998,000

1300 S Miami Ave #1910

Miami FL, 33130
$998,000
-4.95%
2 beds
2 Baths
1,155 SF
$864/SF
436
DUA
Built 2016
$998,000

540 SW 39th Ave

Miami FL, 33134
$998,000
-13.22%
3 beds
3 Baths
2,496 SF
$400/SF
26
FLOYDS GROVES ESTATES
Built 1950
$998,000

88 SW 7TH ST #2005

Miami FL, 33130
$998,000
-9.27%
2 beds
3 Baths
1,202 SF
$830/SF
66
Rise Condo
Built 2016
$998,000

55 Merrick Way #812

Coral Gables FL, 33134
$998,000
-15.06%
3 beds
3 Baths
1,611 SF
$619/SF
92
55 Merrick Condo
Built 2008
$998,000

3700 SW 149th Ter

Miramar FL, 33027
$998,000
0%
4 beds
3 Baths
2,299 SF
$434/SF
4
REPLAT OF COUNTRY LAKES
Built 1994
$998,000

2401 Collins Ave #1708

Miami Beach FL, 33140
$998,000
-9.27%
2 beds
2 Baths
1,619 SF
$616/SF
185
Riviera Condominium
Built 1980
$998,000

88 SW 7th St #809

Miami FL, 33130
$998,000
-6.73%
2 beds
3 Baths
1,238 SF
$806/SF
60
Rise Brickell City Centre
Built 2016
$998,000

8333 SW 144th Ct

Miami FL, 33183
$998,000
-16.76%
3 beds
2 Baths
2,171 SF
$460/SF
89
KENDALE LAKES SEC FIVE
Built 1971
$998,000

3021 Virginia St #11

Miami FL, 33133
$998,000
0%
2 beds
3 Baths
1,160 SF
$860/SF
22
FRENCH VILLAGE IN THE GRO
Built 1995
$997,500

16445 Collins Ave #922

Sunny Isles Beach FL, 33160
$997,500
0%
1 beds
2 Baths
1,260 SF
$792/SF
11
OCEANIA II CONDO
Built 1993
$997,000

345 Virginia St

Hollywood FL, 33019
$997,000
-9.28%
4 beds
4 Baths
1,815 SF
$549/SF
281
Virginia Beach Resort
Built 1989
$997,000

22820 SW 179th Pl

Miami FL, 33170
$997,000
-16.57%
4 beds
2 Baths
1,932 SF
$516/SF
164
SILVER PALMS GROVES
Built 1989