fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6145 to 6160 of 27285 Properties.

DOM
 
$999,000

955 Van Buren St

Hollywood FL, 33019
$999,000
-9.18%
3 beds
2 Baths
1,756 SF
$569/SF
282
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 1950
$999,000

225 N Miami Ave #2801

Miami FL, 33128
$999,000
0%
2 beds
2 Baths
696 SF
$1,435/SF
3
DISTRICT 225 CONDO
Built 2025
$999,000

201 Jefferson Ave #4C

Miami Beach FL, 33139
$999,000
0%
3 beds
2 Baths
1,328 SF
$752/SF
59
Laser CONDO
Built 1975
$999,000

801 NW 24th St

Wilton Manors FL, 33311
$999,000
0%
4 beds
3 Baths
2,208 SF
$452/SF
65
Wilton Manors
Built 1957
$999,000

19305 SW 312th St

Homestead FL, 33030
$999,000
-3.85%
4 beds
2 Baths
3,270 SF
$306/SF
36
Redland
Built 1963
$999,000

666 NE 62nd St

Miami FL, 33138
$999,000
0%
3 beds
2 Baths
1,210 SF
$826/SF
23
KNIGHTS ADD LEMON CITY
Built 1939
$999,000

3370 Hidden Bay Dr #3109

Aventura FL, 33180
$999,000
-7.5%
2 beds
3 Baths
1,610 SF
$620/SF
382
HIDDEN BAY
Built 2000
$999,000

3101 Bayshore Dr #1208

Fort Lauderdale FL, 33304
$999,000
0%
2 beds
2 Baths
1,214 SF
$823/SF
351
W FORT LAUDERDALE
Built 2011
$999,000

88 SW 7th St #3410

Miami FL, 33130
$999,000
-9.18%
2 beds
3 Baths
1,401 SF
$713/SF
99
RISE CONDO
Built 2016
$998,800

6385 SW 25th St

Miami FL, 33155
$998,800
0%
4 beds
2 Baths
n/a
n/a
13
CORAL VILLAS REV
Built 1968
$998,500

1611 SW 2nd Ave #216

Miami FL, 33129
$998,500
0%
2 beds
2 Baths
975 SF
$1,024/SF
39
DOMUS
Built 2026
$998,500

15305 SW 209th Ave

Miami FL, 33187
$998,500
-0.15%
6 beds
3 Baths
1,845 SF
$541/SF
43
RICHMOND RANCH ESTATES 288
Built 1980
$998,500

1720 NW 110th Ter

Miami FL, 33167
$998,500
-9.14%
8 beds
6 Baths
3,592 SF
$278/SF
68
STARCK PROPERTIES
Built 2021
$998,000

151 SE 15th Rd #2703

Miami FL, 33129
$998,000
0%
2 beds
3 Baths
1,634 SF
$611/SF
246
BRICKELL EAST CONDO
Built 1983
$998,000

4260 NW 82nd Ave

Doral FL, 33166
$998,000
0%
3 beds
5 Baths
2,366 SF
$422/SF
227
Urbana
Built 2023
$998,000

19494 NW 61st Ave

Hialeah FL, 33015
$998,000
0%
5 beds
5 Baths
2,565 SF
$389/SF
176
COUNTRY LAKE MANORS SEC 3
Built 1983