fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6081 to 6096 of 27283 Properties.

DOM
 
$999,999

18220 Elmwood

Other City - In The State Of Florida FL, 33920
$999,999
0%
5 beds
3 Baths
n/a
n/a
29
none
Built 1956
$999,999

290 Landings Blvd

Weston FL, 33327
$999,999
-15.09%
4 beds
3 Baths
2,652 SF
$377/SF
45
SECTOR 3 -
Built 1995
$999,999

5875 Collins Ave #906

Miami Beach FL, 33140
$999,999
-13.04%
1 beds
2 Baths
833 SF
$1,200/SF
54
MEI
Built 2008
$999,999

348 NE 118th St

Miami FL, 33161
$999,999
-9.09%
4 beds
4 Baths
2,216 SF
$451/SF
173
HALOCK-SEC 1
Built 1952
$999,999

980 Golden Cane Dr

Weston FL, 33327
$999,999
0%
5 beds
4 Baths
2,678 SF
$373/SF
17
SECTOR 2-PARCELS 12 13 14
Built 2002
$999,999

18045 SW 87th Ct

Palmetto Bay FL, 33157
$999,999
0%
4 beds
2 Baths
1,602 SF
$624/SF
218
SECTION 21 BEL-AIRE
Built 1977
$999,999

5577 Saint Armands Way

Westlake FL, 33470
$999,999
17.79%
3 beds
4 Baths
2,543 SF
$393/SF
121
CRESSWIND PALM BEACH
Built 2023
$999,995

17564 SW 41st St

Miramar FL, 33029
$999,995
0%
3 beds
4 Baths
2,047 SF
$489/SF
78
TUSCAN ISLES
Built 2023
$999,995

1003 SW 24th Ave

Boynton Beach FL, 33426
$999,995
0%
4 beds
3 Baths
1,930 SF
$518/SF
54
GOLFVIEW HARBOUR 1ST SEC
Built 1963
$999,995

1305 Funston St

Hollywood FL, 33019
$999,995
0%
4 beds
3 Baths
1,767 SF
$566/SF
209
SUNNY ACRES
Built 1965
$999,990

2913 Riverland Rd

Fort Lauderdale FL, 33312
$999,990
0%
5 beds
3 Baths
2,614 SF
$383/SF
148
RIVERLAND
Built 1952
$999,990

20890 SW 236th St

Homestead FL, 33031
$999,990
-1.96%
3 beds
2 Baths
1,545 SF
$647/SF
134
BONANZA RANCH ESTATES
Built 1988
$999,990

1852 Fletcher St

Hollywood FL, 33020
$999,990
0%
2 beds
1 Baths
1,003 SF
$997/SF
226
ALDEN MANOR
Built 1949
$999,990

8152 NW 78th St

Tamarac FL, 33321
$999,990
-16.67%
5 beds
3 Baths
2,860 SF
$350/SF
184
WOODMONT PODS B F & G
Built 2022
$999,990

14686 SW 35th Ct

Miramar FL, 33027
$999,990
-12.97%
5 beds
4 Baths
3,692 SF
$271/SF
71
WINDSOR PALMS
Built 1997
$999,900

1817 Taylor #1101

Hollywood FL, 33020
$999,900
0%
2 beds
3 Baths
1,212 SF
$825/SF
269
One Hollywood
Built 2028