fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6049 to 6064 of 27283 Properties.

DOM
 
$1,000,000

2620 SW 9th St

Miami FL, 33135
$1,000,000
0%
2 beds
2 Baths
890 SF
$1,124/SF
124
HAZEL PARK
Built 1941
$1,000,000

16711 Collins Ave #602

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,000,000
0%
2 beds
2 Baths
1,730 SF
$578/SF
297
SANDS POINTE
Built 1996
$1,000,000

3180 S Ocean Dr #1503

Hallandale Beach FL, 33009
$1,000,000
0%
1 beds
2 Baths
832 SF
$1,202/SF
1252
PARKER DORADO CONDO
Built 1972
$1,000,000

4900 N Ocean Blvd #212

Lauderdale By The Sea FL, 33308
$1,000,000
0%
2 beds
2 Baths
1,760 SF
$568/SF
335
SEA RANCH C
Built 1981
$1,000,000

225 N Miami ave #501

Miami FL, 33128
$1,000,000
-5.66%
2 beds
2 Baths
n/a
n/a
144
225 DISTRICT
Built 2025
$1,000,000

88 SW 7th St #2204

Miami FL, 33130
$1,000,000
-4.76%
2 beds
2 Baths
1,400 SF
$714/SF
93
RISE CONDO
Built 2016
$1,000,000

10705 Pacifica Way

Parkland FL, 33076
$1,000,000
0%
4 beds
3 Baths
2,378 SF
$421/SF
61
TRIPLE H RANCH PLAT
Built 2019
$1,000,000

3401 NE 10th St #PH16W

Pompano Beach FL, 33062
$1,000,000
0%
1 beds
1 Baths
566 SF
$1,767/SF
101
Atlantic Terrace Condo
Built 1968
$1,000,000

3401 NE 10th St #5

Pompano Beach FL, 33062
$1,000,000
0%
1 beds
1 Baths
590 SF
$1,695/SF
101
Atlantic Terrace 3401
Built 1966
$1,000,000

Miami FL, 33186
$1,000,000
5.26%
4 beds
4 Baths
2,175 SF
$460/SF
56
ANDRADE SUB
Built 1990
$1,000,000

16500 Collins Ave #655

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,000,000
0%
2 beds
2 Baths
1,566 SF
$639/SF
25
OCEANIA V
Built 2002
$1,000,000

11401 SW 56th St

Miami FL, 33165
$1,000,000
0%
3 beds
2 Baths
1,122 SF
$891/SF
124
WESTWOOD LAKE 4TH ADDN
Built 1957
$1,000,000

5316 Jackson St

Hollywood FL, 33021
$1,000,000
-4.76%
3 beds
2 Baths
n/a
n/a
33
HOLLYWOOD HILLS
Built 1964
$1,000,000

6000 Indian Creek Dr #10A

Miami Beach FL, 33140
$1,000,000
0%
2 beds
3 Baths
1,300 SF
$769/SF
31
6000 Indian Creek
Built 2006
$1,000,000

6750 White Oak Dr

Miami Lakes FL, 33014
$1,000,000
0%
4 beds
3 Baths
1,940 SF
$515/SF
10
MIAMI LAKES SEC 5
Built 1966
$1,000,000

13629 SW 186th Ln

Miami FL, 33177
$1,000,000
0%
5 beds
4 Baths
3,012 SF
$332/SF
9
Galiano
Built 2024