fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6033 to 6048 of 27282 Properties.

DOM
 
$1,018,000

2020 N Bayshore Dr #1204

Miami FL, 33137
$1,018,000
0%
2 beds
2 Baths
1,135 SF
$897/SF
123
Paramount Bay Condo
Built 2010
$1,018,000

3760 SW 51st St

Hollywood FL, 33312
$1,018,000
-8.94%
5 beds
4 Baths
2,680 SF
$380/SF
11
MAPLE RIDGE
Built 2001
$1,018,000

19422 SW 119th Ct

Miami FL, 33177
$1,018,000
2%
3 beds
2 Baths
1,705 SF
$597/SF
4
LIME GROVE GARDENS
Built 1985
$1,016,990

2572 NE 16 Avenue

Wilton Manors FL, 33305
$1,016,990
0%
3 beds
5 Baths
2,374 SF
$428/SF
53
Altessa At Wilton Manors
Built 2026
$1,015,000

1200 Brickell Bay Dr #3524

Miami FL, 33131
$1,015,000
3.05%
3 beds
2 Baths
1,232 SF
$824/SF
128
The Club at Brickell Bay
Built 2005
$1,015,000

3131 NE 7th Ave #305

Miami FL, 33137
$1,015,000
0%
2 beds
2 Baths
1,088 SF
$933/SF
39
ONE PARAISO CONDO
Built 2018
$1,015,000

555 NW South River Dr #728

Miami FL, 33136
$1,015,000
0%
1 beds
1 Baths
n/a
n/a
26
Vista Harbor Residences
Built 2028
$1,010,900

1817 Taylor #1207

Hollywood FL, 33020
$1,010,900
0%
2 beds
3 Baths
1,212 SF
$834/SF
264
One Hollywood
Built 2028
$1,010,000

3486 SW 51st St

Hollywood FL, 33312
$1,010,000
-9.09%
4 beds
3 Baths
2,015 SF
$501/SF
248
BANYAN OAKRIDGE PLAT
Built 1997
$1,010,000

1611 SW 2nd ave #510

Miami FL, 33129
$1,010,000
0%
1 beds
1 Baths
628 SF
$1,608/SF
2
DOMUS FLATS
Built 2026
$1,009,990

2580 Manor Way

Wilton Manors FL, 33305
$1,009,990
0%
4 beds
4 Baths
2,179 SF
$464/SF
53
Altessa At Wilton Manors
Built 2026
$1,003,490

10223 Bahama Drive

Cutler Bay FL, 33189
$1,003,490
0%
4 beds
3 Baths
2,533 SF
$396/SF
68
Capistrano
Built 2026
$1,003,000

1817 Taylor #1602

Hollywood FL, 33020
$1,003,000
0%
2 beds
3 Baths
n/a
n/a
263
One Hollywood Residence
Built 2028
$1,000,000

2533 Fillmore St

Hollywood FL, 33020
$1,000,000
-16.67%
2 beds
1 Baths
1,385 SF
$722/SF
1015
HOLLYWOOD LITTLE RANCHES
Built 1946
$1,000,000

9431 SW 212th Ter

Cutler Bay FL, 33189
$1,000,000
0%
4 beds
2 Baths
2,445 SF
$409/SF
246
LAKES BY THE BAY SEC 7
Built 1993
$1,000,000

1878 NW 95th St

Miami FL, 33147
$1,000,000
733.33%
1 beds
1 Baths
489 SF
$2,045/SF
925
AIRLINE ESTATES UNIT 1
Built 1941