fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6097 to 6112 of 27283 Properties.

DOM
 
$999,900

37225 SW 214th Ave

Homestead FL, 33034
$999,900
-2.44%
3 beds
2 Baths
2,617 SF
$382/SF
108
None
Built 1984
$999,900

4111 S Ocean Dr #2303

Hollywood FL, 33019
$999,900
0%
2 beds
2 Baths
1,136 SF
$880/SF
19
Lyfe Resort
Built 2017
$999,900

5046 SW 162nd Ave

Miramar FL, 33027
$999,900
-15.97%
4 beds
3 Baths
2,469 SF
$405/SF
96
RIVIERA ISLES II
Built 2003
$999,900

2485 NE 214th St

Miami FL, 33180
$999,900
-9.1%
3 beds
2 Baths
1,584 SF
$631/SF
77
SUNSWEPT ISLE
Built 1958
$999,900

465 Brickell Ave #2002

Miami FL, 33131
$999,900
-16.33%
2 beds
2 Baths
1,269 SF
$788/SF
248
ICON BRICKELL
Built 2008
$999,888

2832 NW 10th Ave

Wilton Manors FL, 33311
$999,888
0%
3 beds
3 Baths
1,876 SF
$533/SF
29
JENADA ISLE
Built 1960
$999,800

1000 W Island Blvd #1009

Aventura FL, 33160
$999,800
-9.11%
3 beds
3 Baths
1,930 SF
$518/SF
106
WILLIAMS ISLAND
Built 1990
$999,777

7753 SW 193rd St

Cutler Bay FL, 33157
$999,777
-21.76%
5 beds
4 Baths
3,945 SF
$253/SF
355
CUTLER CAY
Built 2006
$999,500

9008 Collins Ave #402

Surfside FL, 33154
$999,500
-0%
3 beds
3 Baths
1,620 SF
$617/SF
48
The Mediterranean Condo
Built 1996
$999,500

9620 Kendale Blvd

Miami FL, 33176
$999,500
0%
3 beds
2 Baths
2,509 SF
$398/SF
9
KENDALE SEC 2
Built 1966
$999,500

9250 W Bay Harbor Dr #PH-C

Bay Harbor Islands FL, 33154
$999,500
-9.14%
2 beds
2 Baths
1,675 SF
$597/SF
127
Colony Bay Harbor
Built 1967
$999,250

3739 Collins Ave #N-207

Miami Beach FL, 33140
$999,250
14.99%
1 beds
2 Baths
982 SF
$1,018/SF
102
THE CARIBBEAN CONDO
Built 1941
$999,230

380 SEAVIEW CT #1703

Marco Island FL, 34145
$999,230
0%
2 beds
2 Baths
n/a
n/a
145
SOUTH SEAS TOWERS
Built 1980
$999,079

2000 Island Blvd #1801

Aventura FL, 33160
$999,079
0%
3 beds
3 Baths
2,040 SF
$490/SF
35
WILLIAMS ISlAND
Built 1995
$999,000

460 NE 28th St #808

Miami FL, 33137
$999,000
0%
3 beds
3 Baths
1,395 SF
$716/SF
134
Icon Bay
Built 2015
$999,000

650 West Ave #1208

Miami Beach FL, 33139
$999,000
-9.18%
3 beds
2 Baths
1,191 SF
$839/SF
213
The Floridian
Built 1997