fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 6017 to 6032 of 27282 Properties.

DOM
 
$1,025,000

949 SE 10th Ct

Pompano Beach FL, 33060
$1,025,000
0%
3 beds
2 Baths
1,403 SF
$731/SF
16
CYPRESS LAKE ESTATES
Built 1961
$1,025,000

1150 102nd St #704

Bay Harbor Islands FL, 33154
$1,025,000
0%
2 beds
3 Baths
1,343 SF
$763/SF
26
LE JARDIN HOUSE
Built 2019
$1,025,000

1634 Sandpiper Cir

Weston FL, 33327
$1,025,000
0%
4 beds
3 Baths
2,115 SF
$485/SF
9
SECTOR 2-PARCELS 1 2 3 4
Built 1999
$1,025,000

16001 collins ave #1005

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,025,000
-1.91%
2 beds
2 Baths
1,435 SF
$714/SF
47
TRUMP TOWER I
Built 2008
$1,025,000

9455 Collins Ave #603

Surfside FL, 33154
$1,025,000
-2.38%
2 beds
2 Baths
1,170 SF
$876/SF
381
THE WAVES CONDO
Built 1991
$1,025,000

6891 SW 26th Ter

Miami FL, 33155
$1,025,000
0%
3 beds
1 Baths
1,344 SF
$763/SF
93
ARTBILT HOMES
Built 1949
$1,025,000

2631 SW 153rd Path

Miami FL, 33185
$1,025,000
0%
5 beds
4 Baths
3,403 SF
$301/SF
4
EGRET LAKES ESTATES SEC 3
Built 2004
$1,022,900

8551 NW 53rd Ct

Coral Springs FL, 33067
$1,022,900
-0.97%
4 beds
3 Baths
3,133 SF
$326/SF
74
PINE RIDGE
Built 1987
$1,020,000

2020 N Bayshore Dr #TH 104

Miami FL, 33137
$1,020,000
7.48%
2 beds
2 Baths
1,637 SF
$623/SF
435
Paramount Bay
Built 2010
$1,020,000

2241 Madison St

Hollywood FL, 33020
$1,020,000
-0.97%
2 beds
1 Baths
620 SF
$1,645/SF
264
HOLLYWOOD LITTLE RANCHES
Built 1924
$1,020,000

460 NE 28th St #3301

Miami FL, 33137
$1,020,000
-4.67%
2 beds
2 Baths
1,311 SF
$778/SF
65
ICON BAY CONDO
Built 2015
$1,020,000

3101 Bayshore Dr #805

Fort Lauderdale FL, 33304
$1,020,000
0%
2 beds
2 Baths
1,176 SF
$867/SF
272
W Fort Lauderdale Residen
Built 2011
$1,020,000

503 NE 61st St

Miami FL, 33137
$1,020,000
-2.39%
3 beds
3 Baths
2,181 SF
$468/SF
204
The Bennet
Built 2025
$1,019,000

551 N Fort Lauderdale Beach Blvd #H1705

Fort Lauderdale FL, 33304
$1,019,000
-0.1%
2 beds
2 Baths
1,113 SF
$916/SF
401
Ocean Resort Residences
Built 2009
$1,019,000

9087 Kite Ln

Naples FL, 34114
$1,019,000
0%
4 beds
3 Baths
2,489 SF
$409/SF
15
Hacienda North - Ph 1
Built 2025
$1,019,000

801 S Miami Ave #3704

Miami FL, 33130
$1,019,000
-18.48%
3 beds
3 Baths
1,334 SF
$764/SF
343
801 SMA RESIDENCES CONDO
Built 2018