fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5969 to 5984 of 27282 Properties.

DOM
 
$1,049,000

2661 Johnson St

Hollywood FL, 33020
$1,049,000
0%
4 beds
3 Baths
2,141 SF
$490/SF
103
HOLLYWOOD TERRACE
Built 2026
$1,049,000

488 NE 18th St #4905

Miami FL, 33132
$1,049,000
-4.2%
2 beds
3 Baths
1,228 SF
$854/SF
388
ARIA ON THE BAY
Built 2018
$1,049,000

6834 SW 78th Ter

South Miami FL, 33143
$1,049,000
0%
3 beds
2 Baths
898 SF
$1,168/SF
2
WEST LARKIN PARK
Built 1950
$1,048,000

10845 Peachtree Dr

Miami FL, 33161
$1,048,000
-4.63%
3 beds
2 Baths
1,995 SF
$525/SF
186
BISC SHORES HEIGHTS
Built 1951
$1,047,890

10243 Bahama Drive

Cutler Bay FL, 33189
$1,047,890
3.19%
4 beds
3 Baths
2,533 SF
$414/SF
102
Capistrano
Built 2025
$1,047,822

101 Diplomat Pkwy #412

Hallandale Beach FL, 33009
$1,047,822
0%
2 beds
2 Baths
1,413 SF
$742/SF
36
Mondrian Residences
Built 2024
$1,045,000

1435 Brickell Ave #3010

Miami FL, 33131
$1,045,000
0%
1 beds
2 Baths
983 SF
$1,063/SF
464
MILLENNIUM TOWER CONDOMIN
Built 2003
$1,045,000

500 Brickell Ave #4101

Miami FL, 33131
$1,045,000
0%
3 beds
3 Baths
1,494 SF
$699/SF
59
500 BRICKELL
Built 2008
$1,045,000

1435 Brickell Ave #3510

Miami FL, 33131
$1,045,000
-4.91%
1 beds
2 Baths
983 SF
$1,063/SF
110
Four Seasons Millennium T
Built 2003
$1,045,000

4391 Collins Ave #1703

Miami Beach FL, 33140
$1,045,000
-4.91%
0 beds
1 Baths
544 SF
$1,921/SF
102
Sorrento
Built 2008
$1,045,000

4356 NW 80th Ave

Doral FL, 33166
$1,045,000
0%
4 beds
4 Baths
2,158 SF
$484/SF
15
CANARIAS EAST
Built 2022
$1,045,000

851 NE 1st Ave #1409

Miami FL, 33132
$1,045,000
-29.15%
2 beds
3 Baths
1,559 SF
$670/SF
360
PARAMOUNT MIAMI WORLDCENT
Built 2019
$1,045,000

6438 Via Rosa

Boca Raton FL, 33433
$1,045,000
-5%
3 beds
3 Baths
2,310 SF
$452/SF
167
VILLA FLORA AT BOCA POINT
Built 1987
$1,045,000

17375 Collins Ave #2101

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,045,000
-1.32%
2 beds
3 Baths
1,470 SF
$711/SF
115
Ocean Point
Built 2000
$1,045,000

88 SW 7th St #810

Miami FL, 33130
$1,045,000
0%
2 beds
2 Baths
1,370 SF
$763/SF
386
RISE CONDO
Built 2016
$1,044,500

15974 SW 16th St

Pembroke Pines FL, 33027
$1,044,500
-19.59%
5 beds
5 Baths
3,461 SF
$302/SF
190
PASADENA AT PEMBROKE SHOR
Built 2002