fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5953 to 5968 of 27281 Properties.

DOM
 
$1,049,000

801 S Miami Ave #2905

Miami FL, 33130
$1,049,000
0%
2 beds
2 Baths
1,152 SF
$911/SF
129
SLS LUX
Built 2018
$1,049,000

1698 S Ocean Ln #171

Fort Lauderdale FL, 33316
$1,049,000
0%
2 beds
2 Baths
1,264 SF
$830/SF
83
The Oceanage
Built 1973
$1,049,000

Miami FL, 33127
$1,049,000
0%
3 beds
2 Baths
1,812 SF
$579/SF
95
SHADOWLAWN EXTENSION SUB
Built 1925
$1,049,000

801 S Miami Ave #1805

Miami FL, 33130
$1,049,000
0%
2 beds
2 Baths
1,152 SF
$911/SF
152
SLS LUX
Built 2023
$1,049,000

9751 E Bay Harbor Dr #6C

Bay Harbor Islands FL, 33154
$1,049,000
0%
2 beds
3 Baths
1,508 SF
$696/SF
63
Carroll Walk
Built 2003
$1,049,000

33300 SW 212th Ave

Homestead FL, 33034
$1,049,000
-12.22%
7 beds
5 Baths
3,400 SF
$309/SF
88
Homestead
Built 1975
$1,049,000

10023 NW 89th Ter

Doral FL, 33178
$1,049,000
0%
4 beds
4 Baths
2,650 SF
$396/SF
103
ISLES AT GRAND BAY
Built 2013
$1,049,000

300 Biscayne Blvd Way #506E

Miami FL, 33131
$1,049,000
0%
1 beds
2 Baths
760 SF
$1,380/SF
255
Aston Martin Residences
Built 2024
$1,049,000

1117 NE 18th Ave #2

Fort Lauderdale FL, 33304
$1,049,000
0%
3 beds
4 Baths
2,810 SF
$373/SF
48
Lakeridge 9
Built 2010
$1,049,000

485 Brickell Ave #4110

Miami FL, 33131
$1,049,000
0%
2 beds
2 Baths
1,347 SF
$779/SF
50
ICON BRICKELL
Built 2009
$1,049,000

300 Sunny Isles Blvd #4-903

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,049,000
0%
3 beds
3 Baths
1,524 SF
$688/SF
44
PARQUE TOWERS
Built 2019
$1,049,000

8535 SW 97th Rd

Miami FL, 33173
$1,049,000
-4.55%
4 beds
3 Baths
1,913 SF
$548/SF
47
HEFTLER HOMES SUNSET PARK
Built 1961
$1,049,000

200 Biscayne Boulevard Way #503

Miami FL, 33131
$1,049,000
-3.76%
2 beds
3 Baths
1,430 SF
$734/SF
129
EPIC WEST CONDO
Built 2008
$1,049,000

9000 NW 12th Ave

Miami FL, 33150
$1,049,000
-19.25%
5 beds
3 Baths
2,768 SF
$379/SF
39
CRAVERO LAKE SHORE ESTATE
Built 1954
$1,049,000

9175 SE 7th Avenue Rd

Ocala FL, 34480
$1,049,000
0%
5 beds
4 Baths
3,496 SF
$300/SF
15
TURNING HAWK RANCH
Built 1996
$1,049,000

12123 NW 10th Mnr

Coral Springs FL, 33071
$1,049,000
-12.22%
5 beds
3 Baths
2,707 SF
$388/SF
100
THE ISLES
Built 1996