fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5921 to 5936 of 27281 Properties.

DOM
 
$1,050,000

848 Brickell Key Dr #2702

Miami FL, 33131
$1,050,000
0%
2 beds
2 Baths
1,440 SF
$729/SF
44
Tequesta Point
Built 2001
$1,050,000

5660 Collins Ave #20B

Miami Beach FL, 33140
$1,050,000
0%
2 beds
3 Baths
2,210 SF
$475/SF
37
FIFTY SIX-SIXTY
Built 1970
$1,050,000

11170 NW 82nd Pl

Parkland FL, 33076
$1,050,000
0%
4 beds
4 Baths
3,120 SF
$337/SF
16
HERON BAY NORTH PLAT 4
Built 2017
$1,050,000

2020 N Bayshore Dr #3804

Miami FL, 33137
$1,050,000
0%
1 beds
2 Baths
1,135 SF
$925/SF
12
Paramount Bay Condo
Built 2010
$1,050,000

550 Cardinal St

Miami Springs FL, 33166
$1,050,000
-8.7%
5 beds
2 Baths
2,205 SF
$476/SF
120
CINEMA PARK COUNTRY CLUB
Built 1947
$1,050,000

815 Monterey St.

Coral Gables FL, 33134
$1,050,000
0%
3 beds
2 Baths
1,394 SF
$753/SF
10
WELBON
Built 1947
$1,050,000

5850 Whippoorwill Cir

Westlake FL, 33470
$1,050,000
0%
6 beds
5 Baths
4,034 SF
$260/SF
11
HAMMOCKS OF WESTLAKE
Built 2019
$1,050,000

1031 NE 13th Ave

Fort Lauderdale FL, 33304
$1,050,000
0%
4 beds
4 Baths
2,680 SF
$392/SF
15
Islamorada
Built 2018
$1,050,000

2399 SW 26th Ln

Miami FL, 33133
$1,050,000
-18.92%
5 beds
3 Baths
1,946 SF
$540/SF
103
SILVER BLUFF EST SEC C
Built 1947
$1,050,000

1620 S Ocean Ln #236

Fort Lauderdale FL, 33316
$1,050,000
0%
2 beds
2 Baths
1,273 SF
$825/SF
9
The Oceanage
Built 1973
$1,050,000

1056 N Victoria Park Rd

Fort Lauderdale FL, 33304
$1,050,000
-4.55%
3 beds
4 Baths
1,988 SF
$528/SF
18
Lineo
Built 2022
$1,050,000

1650 Galiano St #TH15

Coral Gables FL, 33134
$1,050,000
0%
2 beds
3 Baths
1,792 SF
$586/SF
15
Village Park
Built 2010
$1,050,000

1835 SW 18th St

Miami FL, 33145
$1,050,000
0%
4 beds
3 Baths
2,191 SF
$479/SF
8
DURNIERS SUB SEC 3
Built 1938
$1,050,000

1236 NW 5th St

Miami FL, 33125
$1,050,000
0%
2 beds
1 Baths
930 SF
$1,129/SF
10
LAWRENCE ESTATE LAND CO
Built 1923
$1,050,000

4961 SW 173rd Ave

Miramar FL, 33029
$1,050,000
0%
5 beds
3 Baths
3,122 SF
$336/SF
3
SUNSET FALLS
Built 2006
$1,050,000

8285 SW 104th St

Miami FL, 33156
$1,050,000
-8.7%
4 beds
2 Baths
2,670 SF
$393/SF
39
CONTINENTAL HOMES
Built 1961