fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5793 to 5808 of 27281 Properties.

DOM
 
$1,090,000

10020 Honey Tree Ct

Orlando FL, 32836
$1,090,000
-21.53%
5 beds
5 Baths
3,762 SF
$290/SF
128
Emerald Forest
Built 1996
$1,090,000

10870 Windward St

Parkland FL, 33076
$1,090,000
0%
4 beds
4 Baths
3,056 SF
$357/SF
17
CASCATA AT MIRALAGO
Built 2018
$1,090,000

100 S Birch Rd #1504E

Fort Lauderdale FL, 33316
$1,090,000
-5.13%
3 beds
2 Baths
1,934 SF
$564/SF
151
JACKSON TOWER LAS OLAS CO
Built 2002
$1,090,000

14545 SW 75th St

Miami FL, 33183
$1,090,000
-9.09%
4 beds
4 Baths
2,484 SF
$439/SF
131
KENDALE LAKES SEC EIGHT
Built 1972
$1,090,000

18001 Collins Ave #2114 2115

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,090,000
0%
2 beds
2 Baths
1,478 SF
$737/SF
189
Trump International
Built 2003
$1,089,000

650 West Ave #1004

Miami Beach FL, 33139
$1,089,000
0%
2 beds
2 Baths
1,078 SF
$1,010/SF
474
THE FLORIDIAN CONDO
Built 1997
$1,089,000

905 Tangier St

Coral Gables FL, 33134
$1,089,000
0%
3 beds
2 Baths
1,166 SF
$934/SF
70
TAMIAMI PLACE PLAN 1
Built 1948
$1,089,000

170 Ocean Lane Dr #403

Key Biscayne FL, 33149
$1,089,000
-1%
2 beds
2 Baths
1,435 SF
$759/SF
92
OCEAN LANE PLAZA
Built 1981
$1,089,000

12015 NE 7th Ave

Biscayne Park FL, 33161
$1,089,000
0%
3 beds
2 Baths
n/a
n/a
28
GRIFFING BISCAYNE PARK ES
Built 1958
$1,089,000

1111 SW 1st Ave #Townhome 21

Miami FL, 33130
$1,089,000
0%
3 beds
3 Baths
1,930 SF
$564/SF
10
AXIS
Built 2008
$1,089,000

15901 Collins Ave #405

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,089,000
900%
2 beds
2 Baths
1,435 SF
$759/SF
110
Trump Towers
Built 2008
$1,087,000

8123 SW 95th Ct

Miami FL, 33173
$1,087,000
-8.42%
3 beds
2 Baths
1,512 SF
$719/SF
54
HEFTLER HOMES SUNSET PARK
Built 1969
$1,085,000

Jacksonville FL, 32208
$1,085,000
0%
0 beds
6 Baths
n/a
n/a
180
EDMONDSONS BEVERLY HILLS
Built 1989
$1,085,000

20350 Highland Lakes Blvd

Miami FL, 33179
$1,085,000
-11.43%
4 beds
2 Baths
1,789 SF
$606/SF
268
HIGHLAND LAKES SEC 2
Built 1962
$1,085,000

16051 NW 87th Ct

Miami Lakes FL, 33018
$1,085,000
0%
3 beds
3 Baths
2,228 SF
$487/SF
25
DUNNWOODY LAKE
Built 2021
$1,085,000

157 Navajo St

Tavernier FL, 33070
$1,085,000
0%
3 beds
2 Baths
1,711 SF
$634/SF
115
INDIAN HARBOR
Built 1985