fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5809 to 5824 of 27278 Properties.

DOM
 
$1,080,000

20701 SW 132nd Ct

Miami FL, 33177
$1,080,000
-13.6%
5 beds
4 Baths
2,083 SF
$518/SF
285
MUSTANG RANCHES
Built 2008
$1,080,000

846 Michigan Ave #101

Miami Beach FL, 33139
$1,080,000
0%
3 beds
4 Baths
1,284 SF
$841/SF
74
YUBA CONDO
Built 1930
$1,080,000

4111 S Ocean Dr #3703

Hollywood FL, 33019
$1,080,000
0%
2 beds
2 Baths
1,136 SF
$951/SF
94
Lyfe Resort & Residences
Built 2018
$1,080,000

Other City - In The State Of Florida FL, 33922
$1,080,000
8%
4 beds
3 Baths
n/a
n/a
138
CALUSA RIDGE
Built 2025
$1,080,000

4392 NW 80 Ave

Doral FL, 33166
$1,080,000
0%
3 beds
3 Baths
2,158 SF
$500/SF
24
CANARIAS EAST
Built 2022
$1,080,000

4779 Collins Ave #506

Miami Beach FL, 33140
$1,080,000
-1.82%
1 beds
2 Baths
1,100 SF
$982/SF
229
BLUE DIAMOND CONDO
Built 2000
$1,080,000

55 NW 92nd St

Miami Shores FL, 33150
$1,080,000
-1.82%
2 beds
2 Baths
1,328 SF
$813/SF
52
CANADAY EXTENSION
Built 1940
$1,080,000

2555 Collins Ave #2200

Miami Beach FL, 33140
$1,080,000
-22.86%
1 beds
2 Baths
798 SF
$1,353/SF
202
CLUB ATLANTIS CONDOMINIUM
Built 1982
$1,080,000

12805 SW 193rd Ter

Miami FL, 33177
$1,080,000
-6.09%
5 beds
2 Baths
2,263 SF
$477/SF
133
GREEN MEADOW ESTATES
Built 1974
$1,080,000

3445 NW 87th Ave

Cooper City FL, 33024
$1,080,000
-16.92%
4 beds
3 Baths
2,476 SF
$436/SF
233
MONTERRA PLAT
Built 2008
$1,079,000

485 Brickell Ave #2504

Miami FL, 33131
$1,079,000
-16.36%
2 beds
2 Baths
1,286 SF
$839/SF
1438
ICON BRICKELL
Built 2009
$1,079,000

70 NW 47th Ter

Miami FL, 33127
$1,079,000
-1.82%
3 beds
2 Baths
1,192 SF
$905/SF
123
SHADOWLAWN EXTENSION SUB
Built 1962
$1,079,000

16400 Collins Ave #744

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,079,000
0%
2 beds
2 Baths
1,760 SF
$613/SF
82
Oceania Island
Built 1995
$1,079,000

1010 Brickell Ave #1902

Miami FL, 33131
$1,079,000
0%
2 beds
3 Baths
1,314 SF
$821/SF
65
1010 Brickell Condo
Built 2017
$1,079,000

4391 Collins Ave #1403

Miami Beach FL, 33140
$1,079,000
0%
0 beds
1 Baths
544 SF
$1,983/SF
211
FONTAINEBLEAU III
Built 2008
$1,079,000

4789 NW 1st St

Miami FL, 33126
$1,079,000
-9.32%
4 beds
3 Baths
n/a
n/a
82
PARKERS FLAGLER HEIGHTS
Built 2026