fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5745 to 5760 of 27279 Properties.

DOM
 
$1,099,000

727 Lake Blvd

Weston FL, 33326
$1,099,000
0%
5 beds
4 Baths
2,956 SF
$372/SF
15
SECTOR 4
Built 1995
$1,098,500

4484 NW 29th Way

Boca Raton FL, 33434
$1,098,500
-15.17%
3 beds
3 Baths
2,304 SF
$477/SF
83
CARRIAGE HOMES
Built 1988
$1,098,000

2555 Collins Ave #306

Miami Beach FL, 33140
$1,098,000
-4.52%
2 beds
2 Baths
1,037 SF
$1,059/SF
632
CLUB ATLANTIS
Built 1982
$1,098,000

261 Navarre Ave #A-3

Coral Gables FL, 33134
$1,098,000
689.98%
3 beds
3 Baths
1,400 SF
$784/SF
212
GABLES COURT TOWNHOUSES
Built 1992
$1,098,000

19707 Turnberry Way #PH-D

Aventura FL, 33180
$1,098,000
0%
2 beds
2 Baths
1,887 SF
$582/SF
29
TURNBERRY ISLE
Built 1979
$1,098,000

10086 NW 89th Ter

Doral FL, 33178
$1,098,000
0%
3 beds
3 Baths
2,462 SF
$446/SF
30
ISLES AT GRAND BAY
Built 2013
$1,098,000

14131 SW 99th Ave

Miami FL, 33176
$1,098,000
-0.18%
3 beds
2 Baths
1,728 SF
$635/SF
86
PINE MEADOWS SEC 3
Built 1972
$1,098,000

1800 S Ocean Blvd #210

Lauderdale By The Sea FL, 33062
$1,098,000
0%
3 beds
4 Baths
3,340 SF
$329/SF
9
HAMPTON BEACH CLUB
Built 1980
$1,097,900

4269 NW 83rd Path

Doral FL, 33166
$1,097,900
-8.5%
3 beds
4 Baths
2,366 SF
$464/SF
327
DOWNTOWN DORAL SOUTH
Built 2023
$1,097,500

10 NW 100th St

Miami Shores FL, 33150
$1,097,500
0%
3 beds
2 Baths
1,422 SF
$772/SF
8
NAVARRO SUB
Built 1965
$1,097,000

5312 SW 148th Ave

Miramar FL, 33027
$1,097,000
0%
4 beds
3 Baths
2,551 SF
$430/SF
10
RESERVE AT HUNTINGTON 174
Built 2006
$1,096,686

3319 N Ocean Drive #608

Hollywood FL, 33019
$1,096,686
-8%
1 beds
2 Baths
883 SF
$1,242/SF
109
Eturna Residences
Built 2026
$1,096,686

3319 N Ocean Drive #507

Hollywood FL, 33019
$1,096,686
-8%
1 beds
2 Baths
883 SF
$1,242/SF
116
Eturna Residences
Built 2026
$1,095,700

88 SW 7th St #2305

Miami FL, 33130
$1,095,700
-2.75%
2 beds
2 Baths
1,200 SF
$913/SF
292
RISE CONDO
Built 2016
$1,095,000

400 Sunny Isles Blvd #1519

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,095,000
0%
3 beds
3 Baths
1,865 SF
$587/SF
171
400 SUNNY ISLES CONDO
Built 2015
$1,095,000

6039 Collins Ave #1126

Miami Beach FL, 33140
$1,095,000
0%
3 beds
2 Baths
1,605 SF
$682/SF
229
MAISON GRANDE CONDO
Built 1971