fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5585 to 5600 of 27273 Properties.

DOM
 
$1,107,018

2421 NE 187th St

Miami FL, 33180
$1,107,018
7.06%
2 beds
2 Baths
1,616 SF
$685/SF
79
BESS MILLER SUB
Built 1956
$1,105,800

88 SW 7th St #2603

Miami FL, 33130
$1,105,800
-2.21%
2 beds
2 Baths
1,281 SF
$863/SF
298
Rise Condo
Built 2016
$1,103,319

3319 N Ocean Drive #508

Hollywood FL, 33019
$1,103,319
-8%
2 beds
3 Baths
986 SF
$1,119/SF
109
Eturna Residences
Built 2026
$1,100,000

2900 NE 7th Ave #1603

Miami FL, 33137
$1,100,000
0%
2 beds
3 Baths
1,137 SF
$967/SF
319
BISCAYNE BEACH CONDO
Built 2017
$1,100,000

876 W Spinnaker Dr W

Hollywood FL, 33019
$1,100,000
0%
3 beds
3 Baths
2,304 SF
$477/SF
266
Harbor Islands
Built 2003
$1,100,000

Homestead FL, 33030
$1,100,000
0%
4 beds
4 Baths
2,667 SF
$412/SF
256
BISCADO ESTS SEC 1
Built 2004
$1,100,000

159 NE 6th St #3901

Miami FL, 33132
$1,100,000
0%
2 beds
2 Baths
907 SF
$1,213/SF
256
Natiivo / Gale Residences
Built 2024
$1,100,000

16699 Collins Ave #1806

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,100,000
0%
2 beds
3 Baths
1,637 SF
$672/SF
229
La Perla
Built 2006
$1,100,000

1435 Brickell Ave #3603

Miami FL, 33131
$1,100,000
0%
1 beds
2 Baths
983 SF
$1,119/SF
204
Four Seasons Condo Hotel
Built 2003
$1,100,000

17111 Biscayne Blvd #2103

North Miami Beach FL, 33160
$1,100,000
0%
2 beds
2 Baths
1,459 SF
$754/SF
176
Marina Palms
Built 2017
$1,100,000

17555 Atlantic Blvd #1001

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,100,000
0%
3 beds
2 Baths
1,447 SF
$760/SF
159
KING DAVID
Built 2005
$1,100,000

480 NE 31st St #1705

Miami FL, 33137
$1,100,000
0%
2 beds
3 Baths
1,143 SF
$962/SF
133
Gran Paraiso
Built 2019
$1,100,000

18201 Collins Ave #801A

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,100,000
0%
2 beds
2 Baths
1,289 SF
$853/SF
132
TRUMP ROYALE
Built 2008
$1,100,000

253 NE 2nd St #4608

Miami FL, 33132
$1,100,000
0%
3 beds
3 Baths
1,795 SF
$613/SF
715
Vizcayne
Built 2008
$1,100,000

16411 SW 60th Ter

Miami FL, 33193
$1,100,000
0%
5 beds
3 Baths
2,635 SF
$417/SF
227
PETES PLACE 1ST ADDN
Built 2004
$1,100,000

635 N OLIVO ST

Clewiston FL, 33440
$1,100,000
0%
3 beds
2 Baths
2,568 SF
$428/SF
132
Montura Ranch
Built 2026