fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5601 to 5616 of 27273 Properties.

DOM
 
$1,100,000

15815 SW 85th Ave

Palmetto Bay FL, 33157
$1,100,000
0%
3 beds
2 Baths
1,859 SF
$592/SF
110
SOUTHWOOD
Built 1960
$1,100,000

8478 NW 52nd St #8478

Doral FL, 33166
$1,100,000
0%
5 beds
4 Baths
2,696 SF
$408/SF
220
DOWNTOWN DORAL
Built 2015
$1,100,000

9595 Collins Ave #N5-G

Surfside FL, 33154
$1,100,000
0%
2 beds
2 Baths
1,500 SF
$733/SF
89
Solimar
Built 2002
$1,100,000

400 Sunny Isles Blvd #1019

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,100,000
-21.43%
3 beds
3 Baths
1,705 SF
$645/SF
641
400 SUNNY ISLES
Built 2015
$1,100,000

16485 Collins Ave #PH35C

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,100,000
-8.33%
2 beds
2 Baths
1,460 SF
$753/SF
257
Oceania
Built 1991
$1,100,000

111 NE 50th St

Miami FL, 33137
$1,100,000
-15.38%
4 beds
2 Baths
1,704 SF
$646/SF
100
BELLAIRE SUB
Built 1926
$1,100,000

1647 NW 29th Ave

Miami FL, 33125
$1,100,000
0%
4 beds
4 Baths
2,010 SF
$547/SF
73
MAYSLAND
Built 1967
$1,100,000

9751 E Bay Harbor Dr #7A

Bay Harbor Islands FL, 33154
$1,100,000
-15.06%
2 beds
3 Baths
1,833 SF
$600/SF
177
CARROLL WALK CONDO
Built 2003
$1,100,000

1265 SW 22nd St #711/712

Miami FL, 33145
$1,100,000
0%
2 beds
2 Baths
860 SF
$1,279/SF
269
Atelier Residences Miami
Built 2027
$1,100,000

720 NW 30th Ave

Miami FL, 33125
$1,100,000
0%
8 beds
8 Baths
2,767 SF
$398/SF
479
BOREL ADDN
Built 1947
$1,100,000

177 Ocean Lane Dr #208

Key Biscayne FL, 33149
$1,100,000
-8.33%
2 beds
2 Baths
1,260 SF
$873/SF
213
Commodore Club East
Built 1971
$1,100,000

#3501

Miami FL, 33131
$1,100,000
2.8%
2 beds
3 Baths
1,539 SF
$715/SF
192
Epic west condo
Built 2008
$1,100,000

400 Sunny Isles Blvd #919

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,100,000
-26.67%
3 beds
3 Baths
1,705 SF
$645/SF
528
400 SUNNY ISLES
Built 2015
$1,100,000

2130 Verdun Dr

Miami Beach FL, 33141
$1,100,000
-8.33%
3 beds
2 Baths
1,351 SF
$814/SF
108
ISLE OF NORMANDY MIAMI VI
Built 1939
$1,100,000

2821 N Ocean Blvd #806S

Fort Lauderdale FL, 33308
$1,100,000
0%
2 beds
2 Baths
1,274 SF
$863/SF
51
SAPPHIRE FORt LAUDERDALE
Built 2009
$1,100,000

1835 SW 10th St

Miami FL, 33135
$1,100,000
-8.33%
6 beds
4 Baths
2,595 SF
$424/SF
206
Shenandoah
Built 1929