fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5553 to 5568 of 27276 Properties.

DOM
 
$1,125,000

250 Sunny Isles Blvd #TH-407

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,125,000
0%
3 beds
2 Baths
1,648 SF
$683/SF
73
St. Tropez on the Bay
Built 2010
$1,125,000

16230 NW 84th Ct

Miami Lakes FL, 33016
$1,125,000
0%
4 beds
3 Baths
2,609 SF
$431/SF
27
ROYAL LAKES 1ST ADDN
Built 2000
$1,125,000

000 8C7J+863 Las Terrenas, Dominican Republic

FL, 32000
$1,125,000
0%
4 beds
5 Baths
2,500 SF
$450/SF
53
Playa Bonita
Built 2026
$1,125,000

1331 Brickell Bay Dr #302

Miami FL, 33131
$1,125,000
0%
2 beds
2 Baths
1,460 SF
$771/SF
25
JADE RESIDENCES AT BRICKE
Built 2004
$1,125,000

580 72ND #1004

Miami Beach FL, 33141
$1,125,000
0%
1 beds
2 Baths
639 SF
$1,761/SF
129
72 PARK
Built 2025
$1,125,000

8261 Canopy Ter

Parkland FL, 33076
$1,125,000
0%
4 beds
3 Baths
2,646 SF
$425/SF
18
PARKLAND GOLF AND COUNTRY
Built 2014
$1,125,000

740 Conch Shell Pl

Plantation FL, 33324
$1,125,000
0%
5 beds
4 Baths
n/a
n/a
8
JACARANDA COUNTRY CLUB WES
Built 1975
$1,125,000

2773 S Ocean Blvd #4070

Palm Beach FL, 33480
$1,125,000
0%
2 beds
2 Baths
1,457 SF
$772/SF
10
Carlyle House
Built 1973
$1,125,000

22690 SW 127th Ct

Miami FL, 33170
$1,125,000
-6.25%
5 beds
3 Baths
3,132 SF
$359/SF
98
BONITA ESTATES MANSIONS S
Built 2017
$1,125,000

9750 SW 143rd Dr

Miami FL, 33176
$1,125,000
-2.6%
4 beds
3 Baths
2,343 SF
$480/SF
87
PINE MEADOWS SEC 4
Built 1975
$1,125,000

495 Brickell Ave #2304

Miami FL, 33131
$1,125,000
-13.13%
2 beds
2 Baths
1,500 SF
$750/SF
369
ICON BRICKELL NO TWO
Built 2009
$1,125,000

6801 Collins Ave #PH06 (Deed PH 10)

Miami Beach FL, 33141
$1,125,000
-13.13%
2 beds
2 Baths
1,200 SF
$938/SF
177
CENTRAL CARILLON BEACH
Built 2008
$1,125,000

8340 SW 154th Ter

Palmetto Bay FL, 33157
$1,125,000
0%
3 beds
2 Baths
1,546 SF
$728/SF
4
SOUTHWOOD
Built 1957
$1,125,000

801 Palm Trl #10

Delray Beach FL, 33483
$1,125,000
-5.46%
2 beds
2 Baths
1,452 SF
$775/SF
26
Palm tral place
Built 1979
$1,125,000

6566 SW 52nd Ter

South Miami FL, 33155
$1,125,000
0%
3 beds
3 Baths
1,408 SF
$799/SF
5
GRANDVIEW PARK
Built 1950
$1,125,000

2301 Collins Ave #404

Miami Beach FL, 33139
$1,125,000
0%
1 beds
1 Baths
880 SF
$1,278/SF
3
Roney Palace
Built 1926