fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5521 to 5536 of 27264 Properties.

DOM
 
$1,149,000

50 Ocean Lane Dr #404

Key Biscayne FL, 33149
$1,149,000
0%
3 beds
2 Baths
1,360 SF
$845/SF
5
THE PYRAMIDS
Built 1991
$1,149,000

5101 N Miami Ave

Miami FL, 33137
$1,149,000
0%
3 beds
3 Baths
1,918 SF
$599/SF
70
RAILWAY SHOPS ADDN
Built 2023
$1,149,000

8250 NE 3rd Ct

Miami FL, 33138
$1,149,000
0%
3 beds
3 Baths
1,647 SF
$698/SF
3
OAKLAND GROVE AMD PL
Built 1938
$1,149,000

1180 S Ocean Blvd #12F

Boca Raton FL, 33432
$1,149,000
0%
3 beds
3 Baths
1,916 SF
$600/SF
12
CLOISTER DEL MAR
Built 1969
$1,148,000

21480 SW 132nd Ct

Miami FL, 33177
$1,148,000
0%
4 beds
4 Baths
2,804 SF
$409/SF
8
BONITA GRAND ESTATES SOUT
Built 2018
$1,147,000

1330 West Ave #3206

Miami Beach FL, 33139
$1,147,000
-4.18%
2 beds
2 Baths
1,127 SF
$1,018/SF
106
THE WAVERLY AT SOUTH BEAC
Built 2001
$1,145,000

4010 S Ocean Dr #T4302

Hollywood FL, 33019
$1,145,000
0%
2 beds
2 Baths
1,083 SF
$1,057/SF
201
HYDE BEACH HOUSE
Built 2019
$1,145,000

465 Brickell Ave #5402

Miami FL, 33131
$1,145,000
0%
2 beds
2 Baths
1,269 SF
$902/SF
191
ICON BRICKELL CONDO 1
Built 2008
$1,145,000

124 Aucila RD.

Cocoa Beach FL, 32931
$1,145,000
0%
3 beds
3 Baths
n/a
n/a
85
River Isles
Built 1960
$1,145,000

68 SE 6th St #3309

Miami FL, 33131
$1,145,000
-4.18%
2 beds
3 Baths
1,395 SF
$821/SF
109
REACH CONDO
Built 2016
$1,145,000

809 S 17th Ave

Hollywood FL, 33020
$1,145,000
-7.44%
5 beds
3 Baths
2,336 SF
$490/SF
236
HOLLYWOOD
Built 1951
$1,145,000

900 Spoonbill Cir

Weston FL, 33326
$1,145,000
-4.18%
5 beds
3 Baths
2,605 SF
$440/SF
107
ORCHID ISLAND
Built 1994
$1,145,000

245 Michigan Ave #LP-4

Miami Beach FL, 33139
$1,145,000
-17.92%
2 beds
2 Baths
1,488 SF
$769/SF
94
ABSOLUT CONDO
Built 2004
$1,145,000

7840 SW 18th Ter

Miami FL, 33155
$1,145,000
-6.53%
5 beds
4 Baths
2,586 SF
$443/SF
161
MIRACLE MANOR 2 ADDN
Built 1955
$1,145,000

5255 Collins Ave #8F

Miami Beach FL, 33140
$1,145,000
0%
2 beds
2 Baths
1,475 SF
$776/SF
2
Imperial House
Built 1963
$1,145,000

31050 SW 194th Ave

Homestead FL, 33030
$1,145,000
-4.18%
3 beds
2 Baths
1,172 SF
$977/SF
93
x
Built 1985