fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5505 to 5520 of 27264 Properties.

DOM
 
$1,149,000

950 Brickell Bay Dr #4710

Miami FL, 33131
$1,149,000
0%
2 beds
3 Baths
1,278 SF
$899/SF
65
THE PLAZA 851 BRICKELL CO
Built 2008
$1,149,000

801 S Miami Ave #4204

Miami FL, 33130
$1,149,000
0%
3 beds
3 Baths
1,334 SF
$861/SF
318
SLS LUX RESIDENCE
Built 2018
$1,149,000

15901 Collins Ave #2505

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,149,000
0%
2 beds
2 Baths
1,435 SF
$801/SF
77
TDR TOWER II CONDO
Built 2008
$1,149,000

21150 Point Pl #406

Aventura FL, 33180
$1,149,000
-14.89%
3 beds
3 Baths
2,640 SF
$435/SF
300
ATLANTIC TWO AT THE POINT
Built 1996
$1,149,000

460 NE 28th St #1601

Miami FL, 33137
$1,149,000
0%
2 beds
2 Baths
1,311 SF
$876/SF
54
ICON BAY CONDO
Built 2015
$1,149,000

865 Collins Ave #307

Miami Beach FL, 33139
$1,149,000
0%
3 beds
2 Baths
1,474 SF
$780/SF
32
THE SKYLARK CONDO
Built 1954
$1,149,000

77 SE 5TH #3614

Miami FL, 33131
$1,149,000
0%
1 beds
1 Baths
833 SF
$1,379/SF
48
Viceroy Brickell
Built 2026
$1,149,000

7917 Chula Vista Cres

Boca Raton FL, 33433
$1,149,000
0%
4 beds
3 Baths
1,636 SF
$702/SF
23
MONTOYA ESTATES UNIT 2
Built 1987
$1,149,000

17301 Biscayne Blvd #1905

North Miami Beach FL, 33160
$1,149,000
0%
2 beds
3 Baths
1,718 SF
$669/SF
30
Marina Palms
Built 2015
$1,149,000

4901 SW 101st Ave

Miami FL, 33165
$1,149,000
-2.29%
4 beds
3 Baths
2,767 SF
$415/SF
39
TROPICAL ESTATES 1ST ADDN
Built 1953
$1,149,000

3370 Hidden Bay Dr #303

Aventura FL, 33180
$1,149,000
-11.55%
3 beds
4 Baths
2,130 SF
$539/SF
190
100 HIDDEN BAY CONDO
Built 2000
$1,149,000

16403 Diamond Head Dr

Weston FL, 33331
$1,149,000
0%
4 beds
4 Baths
3,240 SF
$355/SF
19
SAPPHIRE POINTE - DIAMOND
Built 1996
$1,149,000

1242 Buchanan St

Hollywood FL, 33019
$1,149,000
-3.45%
3 beds
3 Baths
1,915 SF
$600/SF
109
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 1952
$1,149,000

1420 Brickell Bay Dr #1001A

Miami FL, 33131
$1,149,000
-6.28%
3 beds
2 Baths
1,433 SF
$802/SF
30
BAYSHORE PLACE CONDO
Built 1973
$1,149,000

19521 SW 39th Ct

Miramar FL, 33029
$1,149,000
0%
6 beds
4 Baths
3,574 SF
$321/SF
8
SUNSET LAKES PLAT TWO
Built 2001
$1,149,000

520 Caroline Drive

Vero Beach FL, 32968
$1,149,000
-1.37%
3 beds
3 Baths
3,659 SF
$314/SF
85
Stoney Brook Farms
Built 2026