fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5473 to 5488 of 27264 Properties.

DOM
 
$1,150,000

1830 S Ocean Dr #4508

Hallandale Beach FL, 33009
$1,150,000
-8%
2 beds
2 Baths
1,458 SF
$789/SF
430
BEACH CLUB
Built 2006
$1,150,000

1004 Mandarin Isle

Fort Lauderdale FL, 33315
$1,150,000
-8%
2 beds
2 Baths
1,744 SF
$659/SF
52
SOUTH NEW RIVER ISLES SEC
Built 1956
$1,150,000

700 NE 24 #2504

Miami FL, 33137
$1,150,000
0%
1 beds
2 Baths
1,028 SF
$1,119/SF
14
ARIA RESERVE
Built 2025
$1,150,000

1419 SW 21st Ct

Fort Lauderdale FL, 33315
$1,150,000
-8%
4 beds
4 Baths
2,878 SF
$400/SF
50
RIVER OAKS
Built 2010
$1,150,000

6065 N Waterway Dr

Miami FL, 33155
$1,150,000
-14.81%
4 beds
3 Baths
1,641 SF
$701/SF
17
CENTRAL MIAMI PT 1
Built 1953
$1,150,000

484 Cambridge Dr

Weston FL, 33326
$1,150,000
-2.62%
4 beds
3 Baths
2,672 SF
$430/SF
43
SECTOR 4 NORTH
Built 1993
$1,150,000

2518 NE 206th Ter

Miami FL, 33180
$1,150,000
0%
4 beds
3 Baths
2,689 SF
$428/SF
74
RIVER PARC ESTATES
Built 1993
$1,150,000

1735 SW 15th St

Miami FL, 33145
$1,150,000
0%
4 beds
3 Baths
2,285 SF
$503/SF
15
MARLBOROUGH
Built 1975
$1,150,000

4454 NW 80th Ave

Doral FL, 33166
$1,150,000
0%
3 beds
4 Baths
2,257 SF
$510/SF
86
CANARIAS EAST
Built 2022
$1,150,000

15705 SW 77th Ave

Palmetto Bay FL, 33157
$1,150,000
0%
3 beds
2 Baths
1,576 SF
$730/SF
10
PALMETTO ROAD ESTS
Built 1962
$1,150,000

6950 NW 106th Ave

Doral FL, 33178
$1,150,000
0%
4 beds
4 Baths
2,878 SF
$400/SF
3
VINTAGE ESTATES
Built 2014
$1,150,000

725 NE 22nd St #PH2A

Miami FL, 33137
$1,150,000
0%
2 beds
2 Baths
1,400 SF
$821/SF
3
NEW WAVE CONDOMINIUM
Built 2006
$1,150,000

100 Lincoln Rd #PH12

Miami Beach FL, 33139
$1,150,000
-10.51%
2 beds
2 Baths
1,490 SF
$772/SF
75
THE DECOPLAGE CONDO
Built 1965
$1,150,000

17001 Collins Ave #1006

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,150,000
0%
1 beds
2 Baths
862 SF
$1,334/SF
10
JADE BEACH
Built 2008
$1,150,000

29565 Flying Cloud Ave

Big Pine FL, 33043
$1,150,000
0%
4 beds
3 Baths
960 SF
$1,198/SF
2
PINE CHANNEL ESTATE SEC 2
Built 1977
$1,150,000

330 Sunny Isles Blvd #5-905

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,150,000
0%
3 beds
3 Baths
1,541 SF
$746/SF
35
PARQUE TOWERS
Built 2019