fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5457 to 5472 of 27264 Properties.

DOM
 
$1,150,000

15100 NW River Dr

Miami FL, 33169
$1,150,000
-3.77%
5 beds
3 Baths
4,346 SF
$265/SF
180
BISC GARDENS SEC F PT 1
Built 1955
$1,150,000

1190 Cypress Loft Pl.

Other City - In The State Of Florida FL, 32746
$1,150,000
0%
5 beds
5 Baths
3,835 SF
$300/SF
49
Magnolia Plantation
Built 2004
$1,150,000

16275 Collins Ave #904

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,150,000
0%
2 beds
3 Baths
1,342 SF
$857/SF
71
SAYAN CONDO
Built 2007
$1,150,000

715 E Caribbean Dr E

Lower Keys FL, 33042
$1,150,000
-11.54%
3 beds
2 Baths
1,544 SF
$745/SF
141
SUMMERLAND KEY COVE ADD #
Built 1975
$1,150,000

10650 NE 11th Ct

Miami Shores FL, 33138
$1,150,000
-9.8%
3 beds
2 Baths
1,629 SF
$706/SF
159
MIAMI SHORES ESTATES
Built 1950
$1,150,000

16070 SW 89th Ave Rd

Palmetto Bay FL, 33157
$1,150,000
0%
4 beds
3 Baths
2,148 SF
$535/SF
26
BE-CAR SOUTH
Built 1991
$1,150,000

601 NE 36th St #1112

Miami FL, 33137
$1,150,000
-4.17%
2 beds
3 Baths
1,870 SF
$615/SF
108
BLUE CONDO
Built 2005
$1,150,000

5800 NW 5th Ave #5800

Miami FL, 33127
$1,150,000
0%
4 beds
4 Baths
n/a
n/a
19
BUENA VISTA GARDENS EXTEN
Built 2026
$1,150,000

437 NE 107th St

Miami FL, 33161
$1,150,000
0%
5 beds
2 Baths
2,360 SF
$487/SF
15
E E OLIVER SUB
Built 1946
$1,150,000

641 Nightingale Ave

Miami Springs FL, 33166
$1,150,000
-4.17%
4 beds
4 Baths
1,903 SF
$604/SF
226
KENT ESTATES
Built 1951
$1,150,000

1009 TEQUESTA

Fort Lauderdale FL, 33311-6261
$1,150,000
-9.8%
3 beds
4 Baths
1,942 SF
$592/SF
62
WAVERLY PLACE
Built 2015
$1,150,000

16760 SW 280th St

Homestead FL, 33031
$1,150,000
0%
5 beds
3 Baths
2,596 SF
$443/SF
8
THE REDLANDS SEC 2
Built 1987
$1,150,000

1580 SW 164th Ave

Pembroke Pines FL, 33027
$1,150,000
0%
5 beds
4 Baths
3,918 SF
$294/SF
8
HEFTLER HOMES AT PEMBROKE
Built 1998
$1,150,000

636 NE 17th Ter

Fort Lauderdale FL, 33304
$1,150,000
0%
2 beds
2 Baths
1,219 SF
$943/SF
8
VICTORIA PARK CORR AMEN P
Built 1951
$1,150,000

18832 SW 77th Ct

Cutler Bay FL, 33157
$1,150,000
-8%
5 beds
6 Baths
3,479 SF
$331/SF
115
CUTLER CAY
Built 2005
$1,150,000

779 SW 31st St

Palm City FL, 34990
$1,150,000
0%
2 beds
2 Baths
1,363 SF
$844/SF
66
PALM CITY AMENDED
Built 1977