fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5409 to 5424 of 27260 Properties.

DOM
 
$1,159,000

1115 Camellia Cir

Weston FL, 33326
$1,159,000
0%
4 beds
3 Baths
2,327 SF
$498/SF
30
The Islands
Built 1994
$1,159,000

8365 SW 185th Ter

Cutler Bay FL, 33157
$1,159,000
-3.42%
6 beds
4 Baths
2,153 SF
$538/SF
239
OMNI ESTATES 2ND ADDN
Built 1969
$1,159,000

485 Brickell Ave #4702

Miami FL, 33131
$1,159,000
-2.19%
2 beds
2 Baths
1,386 SF
$836/SF
69
Icon Brickell Tower 3
Built 2009
$1,159,000

1524 SE 12th St #6

Fort Lauderdale FL, 33316
$1,159,000
-1.78%
2 beds
3 Baths
1,597 SF
$726/SF
77
LA CASA DEL RIO VISTA CON
Built 1982
$1,158,000

21050 Point Pl #702

Aventura FL, 33180
$1,158,000
0%
3 beds
3 Baths
2,720 SF
$426/SF
57
ATLANTIC III
Built 2000
$1,155,000

187 NW 53rd St

Miami FL, 33127
$1,155,000
-5.71%
4 beds
3 Baths
1,639 SF
$705/SF
123
RAILWAY SHOPS ADDN 2ND AM
Built 1937
$1,154,600

6799 Collins Ave #201

Miami Beach FL, 33141
$1,154,600
0%
2 beds
3 Baths
1,255 SF
$920/SF
85
Carillon Condominium
Built 2008
$1,154,500

17375 Collins Ave #1601

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,154,500
-3.35%
2 beds
3 Baths
1,470 SF
$785/SF
29
OCEAN POINT BEACH CLUB
Built 2000
$1,154,000

4209 Pinewood Ln

Weston FL, 33331
$1,154,000
0%
5 beds
4 Baths
2,793 SF
$413/SF
99
SECTOR 8 9 AND 10
Built 1997
$1,150,000

3900 Galt Ocean Dr #506

Fort Lauderdale FL, 33308
$1,150,000
0%
2 beds
2 Baths
1,821 SF
$632/SF
325
playa del mar
Built 1975
$1,150,000

4010 S Ocean Dr #T4105

Hollywood FL, 33019
$1,150,000
0%
2 beds
2 Baths
1,044 SF
$1,102/SF
312
HYDE BEACH HOUSE
Built 2019
$1,150,000

1000 West Ave #311

Miami Beach FL, 33139
$1,150,000
0%
2 beds
2 Baths
1,197 SF
$961/SF
156
MIRADOR
Built 1968
$1,150,000

4010 S Ocean Dr #T4301

Hollywood FL, 33019
$1,150,000
-8%
2 beds
2 Baths
1,080 SF
$1,065/SF
415
HYDE HOLLYWOOD
Built 2019
$1,150,000

485 Brickell Ave #2908

Miami FL, 33131
$1,150,000
0%
2 beds
2 Baths
1,459 SF
$788/SF
306
ICON BRICKELL
Built 2009
$1,150,000

2301 Collins Ave #611

Miami Beach FL, 33139
$1,150,000
0%
0 beds
1 Baths
600 SF
$1,917/SF
247
RONEY PALACE CONDO
Built 1926
$1,150,000

2315 NW 3rd St

Miami FL, 33125
$1,150,000
0%
4 beds
3 Baths
1,976 SF
$582/SF
134
GLENROYAL SUB
Built 1976