fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5393 to 5408 of 27260 Properties.

DOM
 
$1,170,000

7823 SW 195th Ter

Cutler Bay FL, 33157
$1,170,000
0%
5 beds
4 Baths
4,717 SF
$248/SF
86
CUTLER CAY
Built 2006
$1,170,000

488 NE 18th St #1000

Miami FL, 33132
$1,170,000
0%
3 beds
3 Baths
1,564 SF
$748/SF
64
Aria on the Bay
Built 2018
$1,170,000

17121 Collins Ave #2003

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,170,000
-0.76%
1 beds
2 Baths
858 SF
$1,364/SF
61
Jade Ocean
Built 2009
$1,170,000

3402 Vanderbilt Dr

Wellington FL, 33414
$1,170,000
-6.4%
6 beds
6 Baths
4,198 SF
$279/SF
68
OAKMONT ESTATES PUD
Built 2009
$1,170,000

9751 E Bay Harbor Dr #8D

Bay Harbor Islands FL, 33154
$1,170,000
-6.4%
3 beds
3 Baths
1,731 SF
$676/SF
556
CARROLL WALK CONDO
Built 2003
$1,170,000

3190 SW 133rd pl

Miami FL, 33175
$1,170,000
-0.43%
4 beds
3 Baths
2,410 SF
$485/SF
133
NELIA SUB
Built 1996
$1,170,000

1700 Meridian Ave #503

Miami Beach FL, 33139
$1,170,000
-2.09%
1 beds
2 Baths
1,014 SF
$1,154/SF
199
The Montclair
Built 2005
$1,169,000

13995 SW 154th St

Miami FL, 33177
$1,169,000
-2.5%
6 beds
6 Baths
3,192 SF
$366/SF
150
KENDALL COUNTRY ESTATES
Built 2002
$1,169,000

545 SW 11th St #308

Miami FL, 33129
$1,169,000
0%
3 beds
3 Baths
1,527 SF
$766/SF
1
ELEVEN IN THE ROADS CONDO
Built 2020
$1,168,000

55 Merrick Way #831

Coral Gables FL, 33134
$1,168,000
0%
3 beds
2 Baths
1,553 SF
$752/SF
89
55 Merrick
Built 2008
$1,165,000

8910 NE 9th Ct

Miami FL, 33138
$1,165,000
-16.49%
3 beds
2 Baths
1,434 SF
$812/SF
177
BAYSHORE MANOR
Built 1952
$1,165,000

167 Valois Blvd

Key Largo FL, 33037
$1,165,000
-2.84%
2 beds
2 Baths
n/a
n/a
14
OCEAN REEF SHORES
Built 1995
$1,165,000

808 SW 9th St #808-B

Fort Lauderdale FL, 33315
$1,165,000
0%
3 beds
3 Baths
2,662 SF
$438/SF
12
AQUAMARINE SHINE 3
Built 2025
$1,164,062

101 Diplomat Pkwy #1509

Hallandale Beach FL, 33009
$1,164,062
0%
2 beds
2 Baths
1,297 SF
$898/SF
36
Mondrian Residences
Built 2024
$1,160,000

2770 NE 30th St

Lighthouse Point FL, 33064
$1,160,000
-3.33%
3 beds
3 Baths
1,785 SF
$650/SF
81
LAKE PLACID
Built 2000
$1,160,000

485 Brickell Ave #3208

Miami FL, 33131
$1,160,000
10.48%
2 beds
2 Baths
1,459 SF
$795/SF
103
Icon Brickell Condo No 3
Built 2009