fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5281 to 5296 of 27264 Properties.

DOM
 
$1,197,000

7601 SW 187th St

Cutler Bay FL, 33157
$1,197,000
0%
5 beds
5 Baths
3,982 SF
$301/SF
15
CUTLER CAY
Built 2007
$1,197,000

1733 SW 151st Pl

Miami FL, 33185
$1,197,000
0%
4 beds
4 Baths
3,043 SF
$393/SF
5
GRAND LAKES PHASE III
Built 2004
$1,196,000

1619 SW 13th St

Miami FL, 33145
$1,196,000
0%
3 beds
3 Baths
2,172 SF
$551/SF
283
SHENANDOAH
Built 1936
$1,196,000

400 Sunny Isles Blvd #1704

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,196,000
0%
3 beds
3 Baths
1,705 SF
$701/SF
106
400 Sunny Isles
Built 2015
$1,195,000

9801 Collins Ave #8M

Bal Harbour FL, 33154
$1,195,000
-8.08%
2 beds
2 Baths
1,388 SF
$861/SF
425
Balmoral
Built 1977
$1,195,000

501 E 59th St

Hialeah FL, 33013
$1,195,000
-13.09%
6 beds
4 Baths
936 SF
$1,277/SF
296
LOGAN CREST REV PL
Built 2024
$1,195,000

3425 NORFOLK ST

Pompano Beach FL, 33062
$1,195,000
0%
3 beds
4 Baths
2,502 SF
$478/SF
90
PLAYA VISTA
Built 2005
$1,195,000

#510/511

Miami Beach FL, 33139
$1,195,000
-0.33%
3 beds
2 Baths
1,315 SF
$909/SF
161
Ocean Point Condominium
Built 1970
$1,195,000

68 SE 6th St #3209

Miami FL, 33131
$1,195,000
0%
2 beds
3 Baths
1,373 SF
$870/SF
80
Reach Condo
Built 2016
$1,195,000

1108 Tangelo Isle

Fort Lauderdale FL, 33315
$1,195,000
-3.63%
3 beds
2 Baths
1,080 SF
$1,106/SF
133
SOUTH NEW RIVER ISLES SEC
Built 1958
$1,195,000

460 NE 28th St #1708

Miami FL, 33137
$1,195,000
0%
3 beds
3 Baths
1,395 SF
$857/SF
74
Icon Bay Condo
Built 2015
$1,195,000

11 Island Ave #411

Miami Beach FL, 33139
$1,195,000
-7.72%
2 beds
3 Baths
1,733 SF
$690/SF
124
Costa Brava
Built 1972
$1,195,000

3068 NE 49th St

Fort Lauderdale FL, 33308
$1,195,000
0%
2 beds
3 Baths
1,806 SF
$662/SF
80
49TH STREET TOWNHOUSE
Built 1980
$1,195,000

14560 SW 22nd Ter

Miami FL, 33175
$1,195,000
0%
4 beds
4 Baths
1,939 SF
$616/SF
92
J G HEADS FARMS SUB
Built 2023
$1,195,000

121 NE 34th St #2408

Miami FL, 33137
$1,195,000
-14.64%
3 beds
4 Baths
1,435 SF
$833/SF
241
3401 Midtown Condo
Built 2018
$1,195,000

4391 Collins Ave #1605

Miami Beach FL, 33140
$1,195,000
0%
0 beds
1 Baths
544 SF
$2,197/SF
291
Fontainebleau
Built 2008